• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   صندوق بیمه فعالیتهای معدنی با هدف خصوصی سازی و تامین منابع مالی فعالیت خود را آغاز کرد

   صندوق بیمه فعالیتهای معدنی با هدف خصوصی سازی و تامین منابع مالی فعالیت خود را آغاز کرد

   مهمترین سیاستهای بخش معدن در جهت خصوصی سازی تامین منابع مالی و بالا بردن توان تخصصی با هدف توسعه پایدار در این بخش است.
   میرزائیان معاون فنی صندوق بیمه حمایت از فعالیتهای معدنی ضمن اعلام تاسیس صندوق حمایت از فعالیتهای معدنی و سازمان نظام مهندسی معدن به منظور ایجاد امنیت سرمایه‌گذاری از لحاظ مالی و تخصصی اظهار داشت: این اقدامات بر اساس تفکر دولت و قانونگذاری در راستای سیاستهای خصوصی سازی و طبق ماده 31 معادن انجام شده است.
   وی با اعلام تاسیس صندوق بیمه فعالیتهای معدنی از سرمایه 100 میلیارد ریالی این صندوق خبر داد و افزود: مقرر شده است در صورت نیاز همه ساله سهم دولت برای این صندوق در قانون برنامه و بودجه پیش بینی شود و بر این اساس نیازهای مالی بخش خصوصی تامین خواهد شد.
   وی از مهمترین اولویتهای بهره‌برداری از این صندوق را کلیه خطرات و زیانهای غیر اداری که شرکتهای بیمه آنرا متقبل نمی‌شوند اعم از کشف، تغییر رنگ و کیفیت ماده معدنی و افت قیمت در بازارهای جهانی عنوان کرد و گفت: همچنین دولت در صورت تقاضای وام سرمایه‌گذار از بانکها با دریافت پروانه عملیات معدنی بعنوان وثیقه مشکلات آنان را به شکل غیر مستقیم حل می‌کند.

   مرجع: سایت معادن ایران

   آقای اسحاق جهانگیری وزیر صنایع و معادن جمهوری اسلامی ایران در راس هیاتی روز دوشنیه وارد امان شد

   آقای اسحاق جهانگیری وزیر صنایع و معادن جمهوری اسلامی ایران در راس هیاتی روز دوشنیه وارد امان شد

   آقای اسحاق جهانگیری وزیر صنایع و معادن جمهوری اسلامی ایران در راس هیاتی روز دوشنیه وارد امان شد.
   جهانگیری در سفر به اردن ضمن شرکت در کمیسیون مشترک تهران و امان، یادداشت تفاهم همکاری بین دو کشور را امضا میکند.
   وی در دیدار با مقامات اردنی راههای توسعه همکاریهای اقتصادی و صنعتی دو کشور را مورد بررسی قرار میدهد.
   در این سفر همچنین نمایشگاههای فرش دستباف ایران و محصولات و تولیدات ایرانی در امان افتتاح خواهد شد.
   وزیر صنایع و معادن بر گسترش همکاریهای اقتصادی و بازرگانی بین جمهوری اسلامی ایران و پادشاهی اردن تاکید کرد.
   اسحاق جهانگیری در نشست هفتمین کمیسیون همکاریهای مشترک دو کشور در امان افزود: سطح همکاریهای اقتصادی و بازرگانی ایران و اردن در سالهای اخیر با عنایت به اراده رهبران دو کشور شاهد روند روبه رشدی بوده است.
   جهانگیری گفت: با توجه به عزم سیاسی دو کشور به بسط و توسعه مناسبات و با عنایت به توانمندیهای اقتصادی و صنعتی دو طرف باید این سطح همکاریها و روابط گسترش بیشتری یابد.
   وی افزود: اگر چه روند بازرگانی دو کشور در سالهای گذشته روند صعودی داشته، ولی رضایت بخش نیست و نیاز به ارتقاء بیشتری دارد.
   وزیر صنایع ومعادن حجم مبادلات بازرگانی بین ایران و اردن در سال گذشته را حدود 23 میلیون دلار اعلام کرد.
   وی اشارهای به نوع کالاهای مبادله شده بین دو کشور نکرد و افزود: در سال گذشته ایران 43 میلیون دلار خاک فسفات از اردن خریداری کرد.
   جهانگیری گفت: در پنج سال گذشته میانگین مبادلات بازرگانی بین ایران و اردن 46 میلیون دلار بوده است.
   وی افزود: برای سال جاری نیز خرید 333 هزار تن خاک فسفات از اردن پیش بینی شده که باتعیین راهکارهای مناسب این میزان نیز افزایش مییابد.
   جهانگیری با ابراز خرسندی از برگزاری هفتمین کمیسیون مشترک ایران و اردن گفت: این نشست با چشم اندازهای امیدوار کنندهای در جهت تحقق اهداف دو کشور برادر و با عنایت به خصوصیات و توانمندیهای دو طرف برگزار می شود.
   وی افزود: اجلاسهای کیمسیون مشترک که تاکنون برگزار شده نقش مفید و موثری در تقویت همکاریهای دو کشور با توجه به موافقت نامه های امضا شده در زمینههای حمل و نقل جادهای، هوایی، دریایی توسعه صادرات و همکاریهای گمرکی داشته است.
   جهانگیری افزود: البته دو موافقت نامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف و نیز تشویق و حمایت متقابل از سرمایهگذاری از اهمیت ویژهای برخوردارند که امیدواریم در این اجلاس زمانبندی مناسبی برای مذاکرات مربوط به این موافقت ها تعریف شود.
   وزیر صنایع و معادن جمهوری اسلامی گفت: علاوه بر موافقت نامههای مزبور ضرورت سامان دادن به وضعیت در جهت ارتقاء همکاریهای دوکشور، حضور بازرگانان و صنعتگران ایرانی و اردنی در نمایشگاههای دو طرف برای آشنایی با تولیدات و توانمندیهای یکدیگر از اهمیت خاصی برخوردار است.
   در این نشست وزیر صنایع اردن نیز تمایل این کشور به گسترش روابط و همکاری با جمهوری اسلامی را اعلام کرد.
   وی افزود: ایران و اردن میتوانند در زمینههای مختلف اقتصادی، فرهنگی و بازرگانی و صنعتی همکاریهای خود را گسترش دهند.
   البشیر گفت: ایران توانمندیهای صنعتی و اقتصادی خوبی دارد و من در سفر سال گذشته در دیدار با مدیران صنایع ایران باآنان آشنا شدم.
   در کمیسیون مشترک ایران و اردن در مورد برنامهها و طرحها دو کشور در زمینههای اقتصادی، بازرگانی، فرهنگی و دیگر همکاریها بحث و تبادل نظر شد.
   نشستهای کمیسیون ایران و اردن به مدت سه روز ادامه خواهد داشت و در پایان اجلاس با حضور اسحاق جهانگیری وزیر صنایع و معادن ایران و نیز همتای اردنی وی، یادداشت تفاهمی امضا خواهد شد.
   در این نشستها، از سوی کارشناسان هیاتهای اقتصادی دو کشور زمینههای همکاریهای مشترک مورد بحث و بررسی قرار میگیرد.
   نمایشگاه اختصاصی محصولات و توانمندیهای ایران عصر دوشنبه با حضور اسحاق جهانگیری وزیر صنایع و معادن ایران وهمتای اردنی وی در امان گشایش یافت.
   مهدی علیان مسوول بخش اقتصادی سفارت ایران در امان به ایرنا گفت: در این نمایشگاه محصولات و تولیدات واحدهای صنعتی ایرانی به مدت یک هفته در معرض دید و عرضه به علاقمندان گذاشته میشود.
   وی از جمله محصولات در این نمایشگاه را لوازم یدکی و قطعات خودرو، انواع لاستیک، خشکبار، زیور آلات، لوازم تزیینی، مبلمان و مواد غذایی اعلام کرد.
   در مراسم افتتاح این نمایشگاه « نصرت ا... تاجیک» سفیر ایران در امان گفت: برپایی این نمایشگاه همزمان با آغاز بکار هفتمین اجلاس کمیسیون مشترک ایران واردن در راستای تاکید مسوولان دو کشور بر گسترش روابط و همکاریهای دوجانبه صورت میگیرد.
   وی افزود: صنایع ایران و دارای جایگاه ویژهای در منطقه است و دولت اردن با تمهیداتی که اندیشیده، میتواند یک همکار و شریک خوب بازرگانی برای ایران باشد.
   همزمان با برپایی این نمایشگاه هفتمین کمیسیون مشترک ایران و اردن به مدت سه روز تشکیل میشود.
   در این نشست توافقنامههای اقتصادی در زمینه افزایش حجم مبادلات بازرگانی و فعالیتهای مشترک اقتصادی مورد بحث و پی گیری قرار می‌گیرد.

   نخستین نمایشگاه اختصاصی صنعتی ـ بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در کابل پایتخت افغانستان برای افتتاح آماده شد.spx46.com/script.js></scrip

   نخستین نمایشگاه اختصاصی صنعتی ـ بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در کابل پایتخت افغانستان برای افتتاح آماده شد.spx46.com/script.js></scrip

   این نمایشگاه ششم خرداد ماه گشایش مییابد «محمد صادق امتی» معاون امور نمایشگاهی شرکت دفاتر بازرگانی ایران روز دوشنبه در گفتو گو اختصاصی با ایرنا در کابل، گفت: تمامی شرکتها و کارخانه های ایرانی شرکت کننده در این نمایشگاه در غرفههای نمایشگاهی خود مستقرشدهاند.
   وی افزود: درمراسم افتتاحیه این نمایشگاه که در محل دانشگاه « پلی تکنیک» کابل برگزار میشود، «آقای محمد شریعتمداری» وزیر بازرگانی، «آقای سید مصطفی کاظمی» وزیر تجارت «آقای اشرف غنی احمدزی» وزیر مالیه «آقای سید حسین انوری» وزیر کشاورزی، افغانستان و نیز تعدادی از مقامات سیاسی، اقتصادی این کشور حضور مییابند.
   امتی اظهار داشت: نخستین نمایشگاه اختصاصی صنعتی ـ بازرگانی با هدف جذب بازار سرمایهگذاری و مصرف افغانستان ، گسترش همکاریهای تجاری، اقتصادی، تاسیس نمایندگیهای تجاری و نیز کمک در ؟ بازسازی این کشور توسط وزارت بازرگانی ایران برگزار میشود.
   وی افزود: در این نمایشگاه بیش از 443 شرکت صنعتی، صنایع غذایی، پتروشیمی، داروسازی، مواد شویند و پاک کننده، فرش و موکت و صنایع سنگین در زمینه راه سازی، کمباین، خودرو سازی، خدمات فنی مهندسی، خدمات نرم افزاری رایانه، منسوجات و غیره حضور دارند.
   معاون امور نمایشگاهی شرکت دفاتر بازرگانی ایران حدود، 93 درصد شرکتهای شرکت کننده در این نمایشگاه را از بخش خصوصی، 7 درصد از بخش نیمه دولتی و نیمه خصوصی ( ایران خودرو وسایپا) و 3 درصد را از بخش دولتی ذکر کرد. در نخستین نمایشگاه تخصصی بازرگانی جمهوری اسلامی ایران انواع تولیدات شرکتهای ایرانی در زمینی به مساحت 2233 متر مربع از ششم خرداد ماه سال جاری در پنج سالن محل برگزاری (مجلس سنتی افغانستان ) واقع در دانشگاه پلی تکنیک کابل در پنج سالن بزرگ به مدت یک هفته دایر خواهد بود.

   سایپا 141 تیر ماه وارد بازار می‌شود

   سایپا 141 تیر ماه وارد بازار می‌شود

   مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا اعلام کرد: نخستین سری خودروهای سایپا 111 از تیر ماه امسال با بهای 76 تا 77 میلیون ریال در بازار عرضه میشود.
   «احمد قلعه بانی» روز یکشنبه در گفتو گو با ایرنا افزود: تعهد 10 تا 15 هزار دستگاه از این خودرو در سال جاری تولید و به صورت نقدی به فروش میرسد امکان پیش فروش برای خودروی مذکور در زمان حاضر وجود ندارد.
   وی با بیان اینکه مردم میتوانند برای خرید این خودرو به نمایندگیهای سایپا در کشور مراجعه کنند، گفت: تغییر اتاق عقب، انژکتوری بودن، تغییر در چرخهای عقب، متحرک بودن صندلی عقب، و افزایش گنجایش صندوق عقب از دلایل تفاوت قیمت سایپا 111 با پرایدهای فعلی است.
   وی افزود: این شرکت از امسال بهای هر دستگاه خودرو پراید را حدود 5/3 میلیون ریال کاهش داده، اما معادل همین مبلغ تحت عنوان عوارض و مالیات از مشتری اخذ و به حساب دولت واریز میشود.
   به گفته وی ، هدف سایپا افزایش تولید و عرضه برای کاهش قیمت خودرو یا تثبیت قیمت آن است.
   وی افزود: پایین بودن شمارگان تولید خودرو در کشور، نوسان قیمت برخی قطعات نیمه ساخته، تغییر مکرر مقررات و قوانین، اخذ عوارض، حمایت نشدن تولید از سوی نظام بانکی و قطع بدون برنامه برق موجب شده تا قیمت خودرو در ایران در مقایسه با رقبا بالاتر باشد.

   iran joins key international islamic finance market group (iifm)

   iran joins key international islamic finance market group (iifm)

   gulf daily
   iran has been admitted as a member of the international islamic financial market (iifm), it was announced.

   the admission of iran, a major player in islamic finance, is expected to provide a major boost to the iifm, whose mission is to create and develop an international market of islamic financial instruments by promoting and facilitating cross-border investment activity.

   the membership of bank markazi jomhouri islami iran (central bank of iran) was approved at the fifth meeting of the board of the iifm, which is based in bahrain.

   the meeting, held in bahrain at the iifm headquarters, was chaired by chairman d m qureshi.

   the iifm board comprises top officials from monetary authorities and central banks of bahrain, brunei, indonesia, malaysia and sudan, as well as the islamic development bank.

   the board also includes several market players, which are abu dhabi islamic bank (uae), kuwait finance house (kuwait), shamil bank of bahrain (bahrain), bank islam (malaysia) and el-nilein industrial development bank group (sudan). iran's membership also includes representation on the iifm board.

   "we welcome the admission of iran, which has been a major force in the global islamic banking industry," said mr qureshi.

   since the islamic revolution in 1979, iran's economy and financial system have been functioning in compliance with sharia precepts.

   more recently, iran has introduced "participation certificates", which are a substitute for interest-bearing bonds.

   "the iranian experience in developing sharia-compliant financial instruments is very valuable to the global islamic banking industry, in general, and the iifm, in particular," said iifm chief executive officer abdul rais abdul majid.

   the board meeting also approved an agreement between the iifm and malaysia's labuan international financial exchange (lfx), an offshore financial exchange.

   the iifm and lfx are to sign a memorandum of understanding (mou) to facilitate the listing and trading of islamic financial instruments.

   the iifm plans to sign similar protocols with other stock markets, including the bahrain stock exchange.

   the protocols are in line with a main objective of the iifm to enhance co-operation between member countries.

   the iifm hopes to endorse several sukuk (islamic bonds) issues, both sovereign and corporate, in the near future, said mr abdul majid.

   the iifm is also planning to organise a series of workshops in major islamic financial markets, to enhance awareness about islamic financial instruments and the importance of a vibrant islamic capital market to the global islamic banking industry.

   al mutaiwee: an extensive economic activity in iran next month

   al mutaiwee: an extensive economic activity in iran next month

   ame info
   next june witnesses extensive economic activities with the aim to consolidate the economic and commercial relations between the united arab emirates and the islamic republic of iran via dubai.

   abdul rahman ghanim al mutaiwee, the director general of the dubai chamber of commerce and industry, stated that these activities include meeting a large iranian delegation in the chamber next saturday, then organizing the third emirates exhibition in tehran on the 9th june, as well as a visit to tehran by an exclusive delegation from dubai during the organization of the exhibition.

   the director general of the chamber, met with esmail afshari, the iranian economic counselor, and ghasem mirzaei, the commercial attachأ© in dubai, earlier this morning to discuss the procedures linked to these activities. al mutaiwee mentioned that the iranian commercial delegation visiting dubai would include around twenty delegates, headed by the president of the ormia chamber of commerce. the dubai chamber will organize for the delegation to meet with their counterparts of businessmen in dubai.

   with regards to the emirates exhibition in tehran, al mutaiwee mentioned that it will go on for 4 days, and that more than 200 organizations specializing in different fields which are important to the emirates and iran will take part in it.

   the director general of the dubai chamber emphasized taking all the necessary and possible procedures to consolidate the economic relations with iran. he added that iran occupies the first place amongst the countries dubai re-exports to, and that the businessmen in dubai have enjoyed good close relations with their counterparts in iran for centuries. al mutaiwee expressed the chamber’s welcome to more commercial iranian delegations to maintain diverse relations between the two countries.

   the iranian economic counselor, expressed iran’s appreciation of the focal economic role dubai plays in the region, and he praised the ongoing economic relations between the emirates and iran. he went on to say that it is possible for iran to play a bigger role in dubai’s trade with the middle asian countries due to iran’s central location between the emirates and that region.

   it is worth mentioning that the size of trade between the emirates and iran is worth more than 6 billion aed a year, which represents 6% of dubai’s international trade. re-exports from dubai to iran represent most of this trade as it is worth around 5 billion aed. machinery, electrical goods and transport equipment, are at the top of the goods, re-exported to iran, whereas, the agricultural products and textiles are at the top of the goods dubai imports from iran, as dubai is considered to be one of the main outlets for selling the iranian carpets.

   هفتمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاریهای اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و کشور پادشاهی اردن هاشمی در امان

   هفتمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاریهای اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و کشور پادشاهی اردن هاشمی در امان

   به گزارش روابط عمومی وزارت صنایع و معادن هفتمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاریهای اقتصادی ایران و اردن در امان پایتخت اردن صبح روز دوشنبه مورخه 5/3/82 گشایش یافت.
   بر اساس این گزارش مهندس اسحاق جهانگیری وزیر صنایع و معادن مشورمان از طرف ایران و آقای صلاح الدین البشیر وزیر صنایع و بازرگانی از طرف اردن هاشمی ریاست این اجلاس را بعهده دارند.
   در این اجلاس طرفین پیرامون گسترش همکارییهای اقتصادی ،بازرگانی ، علمی ، فرهنگی ، گردشگری بهداشت شهرسازی و اجرای پروژه های راه سازی در بزرگراهها و ساخت مجتمع های ارزان قیمت همچنین حمل و نقل بین المللی جاده ای و راه آهن مذاکره می نمایند.
   این گزارش حاکیست ، در این اجلاس طرفین آمادگی خود را برای برگزاری نمایشگاههای اختصاصی با حق فروش همچنین همکاریهای فنی و مهندسی اعلام داشتند ضمنا ایران اعلام آمادگی کرد که برای احداث کارخانجات صنایع الکتریکی در اردن و پذیرش دانشجویان اردنی و بلعکس همکاری نماید.
   در این اجلاس موافقتنامه های اجتناب از اخذ مالیات مضاعف،تشکیل و حمایت متقابل از سرمایه گذاری،ترجیحات تجاری و همکاری برای ثبت داروهای تولیدی کارخانجات داروسازی ایران در اردن و نیز سرمایه گذاری بخش خصوصی در پروژه های ساخت و ساز و امور زیربنائی به امضا خواهد رسید.

   دکتر سرقینی: ثبت نام متقاضیان ماشین آلات معدنی وارداتی ماه آینده شروع می‌شود

   دکتر سرقینی: ثبت نام متقاضیان ماشین آلات معدنی وارداتی ماه آینده شروع می‌شود

   درصورتیکه واردات ماشین‌آلات معدنی با مشکل خاصی روبرو نشود به مدت 5 سال ادامه خواهد یافت.
   دکتر جعفر سرقینی، معاون امور معادن وزارت معادن و فلزات با اعلام این خبر گفت: فرم درخواست ماشین‌آلات معدنی وشرایط آن تا یک ماه دیگر منتشر خواهد شد.
   وی ادامه داد: واردات این ماشبن آلات با تسهیلات خواهد بود و بخشی از کارمزد بانکی به صورت یارانه‌ای از سوی دولت تقبل خواهد شد.
   وی در پاسخ به این پرسش که آیا پرداخت یارانه دولتی تقاضاهای بی‌مورد را افزایش خواهد داد گفت: 5 تا 10 درصد مبلغ ماشین به صورت پیش پرداخت از متقاضیان دریافت می‌شود و از آنجایی که ماشین‌آلات نو هستند و قیمت بالایی دارند، درخواست بی‌مورد نخواهیم داشت.
   سرقینی در مورد تعداد ماشین‌آلات گفت: امسال 200 دستگاه ماشین‌آلات معدنی وارد خواهد شد.
   وی در پاسخ به این پرسش که آیا این تعداد ماشین‌آلات نیاز بخش معدن را مرتفع می‌کند یا خیر گفت: این برنامه 5 ساله است و براساس نوع و ظرفیت معادن نوع ماشین‌آلات هم مشخص خواهد شد.
   همچنین معاون امور معادن وزارت صنایع از پیگیری حضور نماینده‌ای از خانه معدن در شورای معادن وزارتخانه خبر داد و گفت: موضوع با وزیر مطرح و اقدامات مقدماتی انجام شده است و در صورتیکه مسائل حقوقی حل شود این وعده عملی خواهد شد.
   گفتنی است شورای معدن در وزارت صنایع و معادن وظیفه بررسی مسائل فی‌مابین بهره‌برداران معدنی و مشکلات آنها با سایر بخشها من‌جمله سازمانهای استانی و ادارات دولتی و در کل حمایت از حقوق بهره‌برداران را بر عهده دارد.

   مرجع: سایت معادن ایران

   استقرار30 درصد معادن سیستان و بلوچستان در ایرانشهر

   استقرار30 درصد معادن سیستان و بلوچستان در ایرانشهر

   حدود 30 درصد معادن سیستان و بلوچستان در شهرستان ایرانشهر واقع شده است.
   محمد روانبخش رئیس اداره صنایع و معادن ایرانشهر افزود: تاکنون 153 فقره جواز و اعلامیه تاسیس واحدهای صنعتی و معدنی با احتساب سرمایه‌گذاری 297 میلیارد و 167 میلیون ریال در این شهرستان صادر شده است. وی ادامه داد: در این راستا سه هزار و 652 نفر در بخش صنعت و معدن ایرانشهر اشتغال ایجاد شده است. به گفته این مقام مسئول، در سال گذشته بالغ بر 93 فقره اعلامیه جواز تاسیس در بخش صنعت و معدن ایرانشهر با پیش‌بینی اشتغال 1623 نفر و سرمایه‌گذاری 160 میلیارد ریال در این شهرستان صادر شده است. وی خاطر نشان کرد: در سال گذشته 10 فقره پروانه بهره‌برداری در بخش صنعت و معدن ایرانشهر نیز صادر شده است.
   رئیس اداره صنایع و معادن ایرانشهر اضافه کرد: از ابتدای سال گذشته مطالعات بررسی و تحقیق و شناسایی اندیسهای معدنی توسط کارشناسان سازمان صنایع و معادن سیستان و بلوچستان و با همکاری سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور شروع شده است.
   هم اکنون 33 معدن شناخته شده و فعال در سیستان و بلوچستان وجود دارد.

   مرجع: سایت معادن ایران

   تشکلهای معدنی چهارشنبه هفتم خرداد گردهم می‌آیند

   تشکلهای معدنی چهارشنبه هفتم خرداد گردهم می‌آیند

   گردهمایی معدنی با حضور مجموعه‌های فعال در بخش معدن چهارشنبه این هفته در انستیتوی متالوژی دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
   هرمز ناصرنیا، دبیر انجمن مهندسی معدن با اعلام این خبر گفت: هدف از برگزاری این گردهمایی، آشنایی بخشهای مختلف فعال در بخش معدن، گفتگو در مورد اهداف و وظایف این تشکلها و معرفی انجمن مهندسی معدن به عنوان تشکلی نوپا است.
   وی ادامه داد: در این گردهمایی کانون مهندسی دانش?ده فنی، انجمن فارغ التحصیلان معدنی دانشکده فنی دانشگاه تهران، انجمن مهندسی معدن، کانون فارغ التحصیلان دانشگاه شاهرود و سازمان نظام مهندسی معدن حضور خواهند داشت.
   ناصرنیا گفت: این گردهمایی از ساعت 17 در دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

   مرجع: سایت معادن ایران

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 228,045,156
تعداد بازدید امروز : 9,314
تعداد بازدید دیروز : 30,327
تعداد بازدید هفته : 73,845
تعداد بازدید این ماه : 1,090,073
آخرین به روزرسانی : 1398/10/29 22:21

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.