• نمایشگاه الکامپ 2018

   نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست‏اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‏گردد.
   در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی فیمابین دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه ی صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می نماید. گشایش های اخیر در حوزه ی بین الملل و اراده ملموس دولت، که خود نیز با پیگیری استقرار دولت الکترونیک در زمره ی بزرگترین مشتریان بالقوه این حوزه می باشد، در افزایش حضور صنایع کشور در عرصه های بین المللی، زمینه ی شکوفایی این حوزه از صنعت و فن آوری را بیش از پیش فراهم نموده و انتظار می رود این دوره نمایشگاه الکامپ، فرصتی مناسب را در اختیار فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور قرار دهد تا با یافتن مخاطبان بالقوه خود، سطح تعامل بین المللی خویش را بطور چشمگیری ارتقاء بخشند .

   در این دوره از نمایشگاه نیز سالن دولت الکترونیک با حضور موثر و هدفمند دستگاههای اجرایی کشور و به منظور معرفی دستاوردها و توانمندیهای خود در ارائه خدمات الکترونیک و هوشمند با شعار «خدمات دولت همیشه و همه جا در درسترش شما» برپا گردد.

   با توجه به آمار دریافتی از ستاد برگزاری نمایشگاه؛ در دوره گذشته این نمایشگاه ۸۳۱ شرکت داخلی در قالب ۳۸۱ شرکت تجاری و ۴۵۰ شرکت استارتاپ و ۳۹ شرکت خارجی در فضایی به مساحت ۵۵۴۰۰ هزار متر مربع از ۲۱ کشور حضور داشتند که در طول برپایی نمایشگاه توانمندیهای خود را ارائه نمودند.

   ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ در حوزه وزارت صنعت، معدن و تجارت به صورت متمرکز با حضور نمایندگان معاونت ها و سازمان های تابعه و وابسته در معاونت توسعه مدیریت، منایع و امور استانها و با راهبری مرکز نوسازی و تحول اداری شروع به فعالیت نموده و به دستور مقام عالی وزارت مقرر است وزارت متبوع نیز با تمام توان نسبت به ارائه عملکرد، دستاوردها، پیشرفت ها و تواندمندیهای خود در ارائه خدمات الکترونیک به عموم مردم و کسب و کارها اقدام نماید.

    رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ
   نام و نام خانوادگی:امیر حسین میرمحمدصادقیمیزان تحصیلات:
   رایانامه :-تلفن تماس :81762059
   نمابر :-
    عوامل اجرایی
   نام و نام خانوادگیمسئولیتتلفن تماسنمابر
   صابر زیبافردبیر کارگروه--
   سیده سمانه توکلیمدیر کارگروه ممیزی85193435-
   مازیار حقیقیانمدیر کارگروه تبلیغات و اطلاع رسانی 81762020 - 85193953-
   سعید خادمیمدیر کارگروه فناوری اطلاعات85193553-
   هادی یارجی آبادیمدیر کارگروه تدوین محتوا--
   شهروز چراغیمدیر کارگروه پشتیبانی و تدارکات--

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 245,503,486
تعداد بازدید امروز : 15,321
تعداد بازدید دیروز : 61,467
تعداد بازدید هفته : 76,788
تعداد بازدید این ماه : 1,380,459
آخرین به روزرسانی : 1399/10/28 03:56

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.