• بازدید سرزده وزیر صمت از مراحل تکمیل سامانه جامع تجارت/ تاکید بر رعایت اولویت در ارسال پرونده های تأمین ارز/ ضرورت فراهم سازی زیرساختها برای عدم مراجعه حضوری متقاضیان

   بازدید سرزده وزیر صمت از مراحل تکمیل سامانه جامع تجارت/ تاکید بر رعایت اولویت در ارسال پرونده های تأمین ارز/ ضرورت فراهم سازی زیرساختها برای عدم مراجعه حضوری متقاضیان

   بازدید سرزده وزیر صمت از مراحل تکمیل سامانه جامع تجارت/ تاکید بر رعایت اولویت در ارسال پرونده های تأمین ارز/ ضرورت فراهم سازی زیرساختها برای عدم مراجعه حضوری متقاضیان

   وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدیدی سرزده از سامانه جامع تجارت ایران از نزدیک در جریان مراحل نهایی شدن و تکمیل این سامانه و پروسه تکمیل پرونده های مرتبط با تامین ارز متقاضیان قرار گرفت.

   به گزارش شاتا، علیرضا رزم حسینی در این بازدید همچنین زیرساختهای سامانه جامع تجارت را مورد بررسی قرار داد و از نزدیک در جریان کار کارشناسان و کارمندان سامانه قرار گرفت و نقطه نظرات خود پیرامون نحوه خدمات رسانی به متقاضیان را اعلام نمود.

   وی در این راستا فرآیند ثبت سفارش را که در قالب سامانه جامع مجوزها انجام می شود، مورد پیگیری قرار داد و در گفتگو با متقاضیان ثبت سفارش و ارباب رجوع های این سامانه، در جریان مهمترین مشکلات و مسایل قرار گرفت.

   وزیر صنعت، معدن و تجارت در این بازدید سرزده بر رعایت اولویت در تخصیص و تأمین ارز و فراهم سازی تمامی زمینه ها جهت عدم مراجعه حضوری متقاضیان تأکید کرد.

   بازدید از میز خدمت سامانه های الکترونیکی وزارت صمت از دیگر برنامه های رزم حسینی بود. کارشناسان میز خدمت در این بازدید از کاهش چشمگیر مراجعات حضوری با راه اندازی سامانه های الکترونیکی خبر دادند.

   گفتنی است که راه اندازی سامانه جامع تجارت یکی از اقدامات بسیار مهم دولت دوازدهم است که در وزارت صمت راه اندازی شده است و طبق دستور رییس جمهور نهم آذرماه امسال باید از سامانه جامع تجارت رونمایی شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 246,049,245
تعداد بازدید امروز : 67,844
تعداد بازدید دیروز : 84,543
تعداد بازدید هفته : 67,844
تعداد بازدید این ماه : 319,012
آخرین به روزرسانی : 1399/11/04 17:27

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.