• نشست دو ساعته اعضای انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی ایران با وزیر صمت/ نیاز مردم بدون هیچ دغدغه‌ای تامین می‌شود

   نشست دو ساعته اعضای انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی ایران با وزیر صمت/ نیاز مردم بدون هیچ دغدغه‌ای تامین می‌شود

   نشست دو ساعته اعضای انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی ایران با وزیر صمت/ نیاز مردم بدون هیچ دغدغه‌ای تامین می‌شود

   اعضای انجمن صنایع فرآورده های لبنی ایران در نشست دو ساعته با وزیر صنعت، معدن و تجارت، ضمن بیان نقطه نظرات خود و تبیین مشکلات موجود، اطمینان خاطر دادند که نیاز بازار بدون هیچ دغدغه و نگرانی تامین می‌شود.

   به گزارش شاتا، وزیر صمت در این نشست 2 ساعته، با تاکید بر اینکه تامین کالاهای اساسی در سطح بازار یکی از مهمترین اولویت‌های این وزارتخانه محسوب می‌شود، به مردم اطمینان‌خاطر داد که نگران تامین کالاهای مورد نیاز خود نباشند.

   علیرضا رزم حسینی اظهار کرد: تولیدکنندگانی که در شرایط سخت کنونی، به امر مقدس تولید مبادرت می‌ورزند، مجاهدان اقتصادی هستند که باید مورد حمایت قرار گیرند.

   وی تصریح کرد: ایجاد شغل و توانمندسازی اقتصادی، مقدس ترین کار در کشور به خصوص در شرایط سخت کنونی بوده و کار تولیدکنندگان مقدس و قابل تقدیر است.

   وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: در شرایط موجود انتظار می‌رود صدا و سیما و دیگر رسانه‌ها در جهت ایجاد آرامش در بازار گام بردارند، ضمن اینکه مردم هم نباید دغدغه و نگرانی بابت تامین کالاهای مورد نیاز خود داشته باشند.

   وی ادامه داد: وزارت صنعت، معدن و تجارت بر اساس تکالیف قانونی مصرح در قانون بهبود فضای کسب‌وکار، برای صدور بخشنامه‌ها، نظر مشورتی انجمن‌ها، تشکل ها و بخش خصوصی را دریافت خواهد کرد.

   گفتنی است؛ تولیدکنندگان و فعالان صنعت فرآورده‌های لبنی کشور هم در این جلسه نقطه نظرات و پیشنهادهای خود را برای عبور از شرایط موجود و رفع مشکلات بیان کردند و در عین حال تاکید داشتند که نیاز بازار بدون هیچ دغدغه و نگرانی تامین می‌شود.

   به گفته اعضای انجمن صنایع فرآورده های لبنی ایران، ظرفیت خوبی در حوزه تولید فرآورده‌های لبنی در کشور وجود دارد و بابت تامین نیاز مردم جای نگرانی نیست.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 242,284,948
تعداد بازدید امروز : 16,715
تعداد بازدید دیروز : 55,848
تعداد بازدید هفته : 183,977
تعداد بازدید این ماه : 584,054
آخرین به روزرسانی : 1399/09/11 00:25

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.