• معاون طرح و برنامه وزارت صمت در کارگروه پایش فضای کسب‌وکار:

   مجوزها و رویه‌های مخل کسب‌وکار خارج از وزارت صمت شناسایی شد/ جلوگیری از صدور بخشنامه‌های متعدد و تسهیل رویه‌ها در دستور کار است

   مجوزها و رویه‌های مخل کسب‌وکار خارج از وزارت صمت شناسایی شد/ جلوگیری از صدور بخشنامه‌های متعدد و تسهیل رویه‌ها در دستور کار است

   معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با همکاری اتاق بازرگانی، خانه صنعت و دیگر تشکل‌ها و انجمن‌ها فهرست کاملی از مجوزها، رویه‌ها و مقررات مخل کسب‌وکار این بخش، شناسایی و برای هر مورد پیشنهاد اصلاحی آماده شد.

   به گزارش شاتا، سعید زرندی در کارگروه پایش فضای کسب‌وکار با بیان این مطلب، افزود: خیلی از موضوعات که موجب گلایه و ناراحتی فعالان بخش تولید و تجارت است به خارج از اختیارات و وظایف وزارتخانه مرتبط است که ما موظف به پیگیری و حل آن هستیم.

   معاون طرح و برنامه وزارت صمت بیان کرد: برخی مشکلات و رویه‌ها نیز مرتبط با داخل وزارتخانه می‌باشد که باید اصلاح شود .

   زرندی تصریح کرد: البته شرایط کشور نیز باعث شده در برخی زمان ها تصمیمات خاصی گرفته شود که مورد رضایت فعالان این بخش نبوده اما باید تلاش کنیم از بخشنامه‌های متعدد جلوگیری و رویه‌ها را سهل کرد.

   وی افزود: آنچه در اختیار وزارتخانه است با جدیت دنبال می شود باید رویه ها و قوانین را شفاف کرده و به اطلاع همه ذی‌نفعان رسانده شود.

   زرندی تأکید کرد: دولت الکترونیک و بستر مناسب خدمات در وزارت صنعت، معدن و تجارت از دیگر اقدامات مهمی است که در حال انجام است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,438,867
تعداد بازدید امروز : 5,460
تعداد بازدید دیروز : 57,867
تعداد بازدید هفته : 344,620
تعداد بازدید این ماه : 458,370
آخرین به روزرسانی : 1399/08/09 00:34

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.