• همزمان با هفته سوم "پویش تولید، تداوم امید"

   معاون طرح و برنامه وزارت صمت برای بازدید و افتتاح 8 طرح صنعتی وارد اردبیل شد/ آغاز بازدید از روند تکمیل طرح آرتا انرژی اردبیل

   معاون طرح و برنامه وزارت صمت برای بازدید و افتتاح 8 طرح صنعتی وارد اردبیل شد/ آغاز بازدید از روند تکمیل طرح آرتا انرژی اردبیل


   امروز و همزمان با هفته سوم "پویش تولید، تداوم امید"، سعید زرندی، معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت برای بازدید و افتتاح 8 طرح صنعتی وارد اردبیل شد.

   به ‌گزارش شاتا، با بهره برداری از 2 طرح "رویای هفت آسمان سبلان" و "قلعه گیر" در شهرستان نمین، با مجموع سرمایه گذاری بالغ بر یک هزار و هفتصد میلیارد ریال برای ۲۰۰ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی می‌شود.
   طرح "رویای هفت آسمان سبلان" با سرمایه گذاری ۱۳۰۰ میلیارد ریال و ایجاد اشتغال مستقیم برای ۱۵۰ نفر در زمینه تولید میوه، سبزی منجمد و انواع سالاد فعالیت می کند.
   همچنین طرح "قلعه گیر" تولید کننده انواع پروفیل UPVC، با سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیارد ریال و ظرفیت اشتغالزایی مستقیم ۵۰ نفر فردا به بهره برداری می رسد.
   زرندی، معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر دو روزه خود به استان اردبیل از طرح های آرتا انرژی، آرتاپلاست، آرتا نمین سبز، امید فارمد پارسیان، آرتا طب بهسان و طرح توسعه نساجی ستاره اردبیل بازدید خواهد کرد و از نزدیک مسائل و مشکلات مرتبط با این واحدها را مورد بررسی قرار خواهد داد.
   نشست با فعالان اقتصادی صنعتگران و معدنکاران و اصناف استان اردبیل پایان‌بخش سفر معاون طرح و برنامه وزارت صنعت معدن و تجارت به استان اردبیل خواهد بود.

   بازدید از روند تکمیل و راه اندازی طرح آرتا انرژی اردبیل، امروز بعد از ظهر

   معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت امروز بعد از ظهر و پس از ورود به استان اردبیل، از طرح صنعتی در حال تکمیل و راه‌اندازی انرژی اردبیل بازدید کرد.

   طرح صنعتی آرتا انرژی تولید کننده متانول با ظرفیت 200 هزار تن در سال با سرمایه گذاری 2500 میلیارد ریال و اشتغالزایی 80 نفر تا پایان خرداد سال آماده بهره‌برداری می شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 238,793,257
تعداد بازدید امروز : 32,183
تعداد بازدید دیروز : 43,879
تعداد بازدید هفته : 162,803
تعداد بازدید این ماه : 323,652
آخرین به روزرسانی : 1399/07/08 20:28

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.