• مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت دوشادوش وزارت بهداشت برای مقابله با کرونا گام برداشته است/ تلاش مضاعف دو وزارتخانه برای تامین حداکثری کالاهای بهداشتی مورد نیاز

   معاون وزیر بهداشت و درمان؛

   مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت دوشادوش وزارت بهداشت برای مقابله با کرونا گام برداشته است/ تلاش مضاعف دو وزارتخانه برای تامین حداکثری کالاهای بهداشتی مورد نیاز

   مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت دوشادوش وزارت بهداشت برای مقابله با کرونا گام برداشته است/ تلاش مضاعف دو وزارتخانه برای تامین حداکثری کالاهای بهداشتی مورد نیاز

   معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو در جلسه مشترک با معاونین وزارت صمت گفت: صمیمانه از تلاش های همکاران خود در وزارت صنعت، معدن و تجارت هم به لحاظ فعالیت فوق العاده ای که در جهت تامین و هم در استفاده از ظرفیت های تولید داخل اقلام بهداشتی انجام داده اند، تشکر ویژه دارم.

   به گزارش شاتا، محمد رضا شانه ساز افزود: همه مسئولان وزارت صمت، اعم از شخص وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاونین و مدیران این مجموعه بزرگ، دوشادوش مسئولان و ارکان وزارت بهداشت و درمان در مقابله با این بیماری قدم برداشته اند.

   وی اضافه کرد: قدم بزرگی که امروز برداشته شد و تقبل همه هزینه های محموله وارداتی شامل 9 میلیون ماسک سه لایه، 2 میلیون ماسک n95 و همچنین 100 هزار لباس پزشکی، توسط سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، بسیار ارزشمند است و در این شرایط می تواند کمکی کاملا کارساز در روند فعالیتی مراکز درمانی کشور باشد.

   شانه ساز تصریح کرد: البته این روزها همه تلاش ها و پیگیری های هر دو وزارتخانه صمت و بهداشت بر محور تامین نیازهای بهداشتی کشور از محل تولیدات داخلی استوار بوده است.

   وی ادامه داد: خوشبختانه شاهد آن هستیم که در سال رونق تولید و به ویژه در یک ماه اخیر، هم در بخش تولیدات موجود و هم سایر حوزه هایی که قابلیت تبدیل خطوط تولید بوده، گام های موثری برداشته شده و علاوه بر وزارت صمت، وزارت بهداشت نیز سعی کرده است موانع موجود را به سرعت رفع نماید تا روند کار به صورت حداکثری تسهیل شود.

   معاون وزیر بهداشت گفت: در این مدت تلاش شده است صدور مجوزها حداکثر یک روزه انجام شود تا ظرفیت های تولید کشور ارتقای چشمگیری داشته باشد.

   با توجه به شوک تقاضا در برخی اقلام، نیازمند واردات بودیم که این امر در حال انجام است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 234,033,908
تعداد بازدید امروز : 23,057
تعداد بازدید دیروز : 37,799
تعداد بازدید هفته : 146,362
تعداد بازدید این ماه : 515,509
آخرین به روزرسانی : 1399/03/13 12:49

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.