• افزایش بیش از 50 درصدی تولیدات برخی اقلام بهداشتی/ حرکت و پویایی خوبی در بخش تولید کشور ایجاد شده است

   هاشمی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی :

   افزایش بیش از 50 درصدی تولیدات برخی اقلام بهداشتی/ حرکت و پویایی خوبی در بخش تولید کشور ایجاد شده است

   افزایش بیش از 50 درصدی تولیدات برخی اقلام بهداشتی/ حرکت و پویایی خوبی در بخش تولید کشور ایجاد شده است

   عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در جلسه مشترک با معاونین وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با توجه به گزارش ارائه شده از سوی مدیران وزارت صمت و کارهای شبانه روزی که در این ایام در بخش تولید و تامین کالاهای مورد نیاز برای مقابله با کرونا انجام شده است؛ شاهد رشد بیش از 50 درصدی تولیدات کالایی مرتبط طی یک هفته گذشته هستیم.

   به گزارش شاتا، همایون هاشمی افزود: این جلسه به دنبال نشست مسئولان وزارت بهداشت درمان با نمایندگان مجلس بوده و سعی کردیم اقدامات بخش های مختلف از جمله وزارت صمت در تولید و تامین اقلام بهداشتی، شوینده، ضدعفونی کننده و...، را به دقت مورد رصد و پیگیری قرار دهیم.

   وی ادامه داد: با توجه به گزارش ارائه شده، باید از مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت و تقدیر و تشکر کنیم؛ چرا که مجموعه اقدامات نشان از حرکت و پویایی دارد و جای امیدواری است که به زودی با فعال سازی همین ظرفیت‌های موجود، مشکلات تا حدود بسیاری برطرف می شوند.

   هاشمی تصریح کرد: آن چیزی که در حال حاضر اهمیت فراوانی دارد، همکاری یکپارچه و حضور فعالانه همه بخش ها در روند سیاست گذاری ها و اجرای تصمیمات است و آنچه که امروز از مسئولین وزارت صمت دریافت کردیم و شنیدیم با توجه به کار شبانه روزی انجام شده جای امیدواری است که توان تولید کشور نسبت به گذشته افزایش داشته و بالاتر رفته است.

   رئیس فراکسیون غذا و دارو مجلس گفت: نکته حایز اهمیت جلسه امروز این موضوع بود که تمامی تولیدات محصولات و ملزومات بهداشتی مرتبط با کرونا تحویل وزارت بهداشت درمان می‌شود و شبکه توزیع این وزارتخانه با توجه به تجربه قبلی باید در روند توزیع دقیق‌تر و مناسب تر از گذشته رفتار کند.

   هاشمی افزود: باید تمهیداتی اتخاذ شود که قسمتی از تولیدات موجود در اختیار عموم مردم قرار بگیرد و در دسترس مصرف کنندگان باشد و این خواسته ما و مورد تاکید مردم نیز است.

   وی تاکید کرد: ما نماینده مردم هستیم و اگر بازخواستی می شود و موردی از دستگاه‌های اجرایی پیگیری می‌شود بر اساس این رویکرد است و هم اکنون امیدواریم با تلاش های انجام شده کمبودها جبران شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 233,981,420
تعداد بازدید امروز : 8,368
تعداد بازدید دیروز : 40,217
تعداد بازدید هفته : 93,874
تعداد بازدید این ماه : 463,021
آخرین به روزرسانی : 1399/03/12 01:33

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.