• برای کنترل بازار فولاد، افزایش عرضه و مدیریت تقاضا در اولویت قرار دارد/ در صورت عدم رعایت الزامات عرضه ممنوعیت صادرات این محصول عملیاتی می شود

   معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت؛

   برای کنترل بازار فولاد، افزایش عرضه و مدیریت تقاضا در اولویت قرار دارد/ در صورت عدم رعایت الزامات عرضه ممنوعیت صادرات این محصول عملیاتی می شود

   برای کنترل بازار فولاد، افزایش عرضه و مدیریت تقاضا در اولویت قرار دارد/ در صورت عدم رعایت الزامات عرضه ممنوعیت صادرات این محصول عملیاتی می شود

   معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت در جلسه ویدئو کنفرانس با روسای سازمانهای صمت استان ها گفت: با همکاری استان‌ها واقعی سازی میزان تقاضای فولاد از بورس در دستور کار است و برای کنترل بازار فولاد کشور در اسفندماه، افزایش عرضه و مدیریت تقاضا در اولویت قرار دارد.

   به گزارش شاتا، داریوش اسماعیلی افزود: هم اکنون حدود ۳۰ درصد از تولید فولاد کشور مورد مصرف واحد های داخلی است که در صورت عدم رعایت الزامات عرضه، مدیریت و ممنوعیت صادرات این محصول عملیاتی می شود.

   معاون وزیر صمت اضافه کرد: علاوه بر نظارت های اعمالی بر روند عرضه، مدیریت تقاضا از طریق اصلاح سیستم بهین یاب و کنترل مجدد میزان مصرف مواد اولیه واحدهای تولیدی، برای جلوگیری از درخواست های غیر واقعی در دستور کار است.

   اسماعیلی تصریح کرد: در صورت عدم همخوانی میزان تقاضا و مصرف در محل واحد صنعتی حتماً این موضوع به عنوان تخلف لحاظ شده و با متخلفین برابر قانون برخورد قاطعی خواهیم داشت.

   وی گفت: برای نظارت دقیق روی واقعی سازی درخواست ها در سامانه بهین یاب دستورالعملی ویژه تدوین و ابلاغ شده است.

   اسماعیلی افزود: میانگین مواد اولیه مورد تقاضا از سوی واحد صنعتی سالهای ۹۵ و ۹۶ خواهد بود و قطعاً در این فرآیند فقط واحدهای فعال برای تخصیص مواد اولیه مورد تایید خواهند بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 231,820,993
تعداد بازدید امروز : 9,839
تعداد بازدید دیروز : 29,321
تعداد بازدید هفته : 226,809
تعداد بازدید این ماه : 1,054,947
آخرین به روزرسانی : 1399/01/22 03:10

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.