• صادقی نیارکی در جلسه شورای مدیران معاونت امور صنایع وزارت صمت مطرح کرد:

   تدوین یک برنامه منسجم برای جانشین پروری و پرورش مدیران آینده در وزارت صمت/ سنجش مداوم عملکرد دفاتر معاونت امور صنایع در یک مدل متوازن

   تدوین یک برنامه منسجم برای جانشین پروری و پرورش مدیران آینده در وزارت صمت/ سنجش مداوم عملکرد دفاتر معاونت امور صنایع در یک مدل متوازن

   سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: ضرورت دارد برنامه منسجمی با محوریت معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارتخانه برای پیگیری موضوعات مربوط به جانشین پروری و پرورش مدیران آینده تهیه ‌شود.

   به گزارش شاتا، مهدی صادقی نیارکی در جلسه شورای مدیران معاونت امور صنایع وزارت صمت که امروز صبح در محل این معاونت برگزار شد، با تأکید بر این موضوع تصریح کرد: یکی از مهمترین اجزای یک سازمان منابع انسانی آن است و موضوعاتی مانند مهارت افزایی و توجه به پرورش استعدادها و جانشین پروری موضوعاتی مهم در این حوزه به شمار می‌آیند.

   وی همچنین در خصوص بررسی عملکرد دفاتر تخصصی این معاونت افزود: مصوبات شورای مدیران معاونت امور صنایع به صورت مداوم در قالب یک مدل ، شاخص گذاری و اندازه گیری شده است.

   سنجش مداوم عملکرد دفاتر معاونت امور صنایع در یک مدل متوازن

   سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت اضافه کرد: عملکرد دفاتر به صورت خروجی‌های عملکردی در یک مدل متوازن امتیازدهی و سنجیده می شود .

   شایان ذکر است که در جلسه شورای مدیران معاونت امور صنایع وزارت صمت عملکرد دفاتر تخصصی این معاونت بر اساس نحوه اجرای تصمیمات متخذه مورد بررسی قرار گرفت.

   در این جلسه همچنین مدل موفق یکی ازسازمان های پیشتاز در حوزه جانشین پروری و پرورش مدیران آینده ارایه شد و این مدل مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 229,696,724
تعداد بازدید امروز : 31,889
تعداد بازدید دیروز : 50,650
تعداد بازدید هفته : 82,539
تعداد بازدید این ماه : 171,506
آخرین به روزرسانی : 1398/12/04 14:51

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.