• حفظ وضع موجود واحد ها و اشتغال آنها اولویت نخست وزارت صمت است/ برنامه ریزی برای بازگشت 2 هزار واحد صنعتی به چرخه تولید در سال 98

   وزیر صمت در مراسم بازگشایی مازند گاز شهرستان نکاء؛

   حفظ وضع موجود واحد ها و اشتغال آنها اولویت نخست وزارت صمت است/ برنامه ریزی برای بازگشت 2 هزار واحد صنعتی به چرخه تولید در سال 98

   حفظ وضع موجود واحد ها و اشتغال آنها اولویت نخست وزارت صمت است/ برنامه ریزی برای بازگشت 2 هزار واحد صنعتی به چرخه تولید در سال 98

   وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه مراسم افتتاح شرکت مازند گاز ساکو در گفتگو با خبرنگاران گفت: حفظ وضع موجود واحدها و اشتغال آنها سال در دستور کار ویژه وزارت صمت است.

   به گزارش شاتا، رضا رحمانی افزود: فعال سازی ظرفیت تعطیل و همچنین ظرفیت خالی واحد صنعتی نیز در چارچوب همین برنامه پیگیری می شود.

   وی ادامه داد: خوشبختانه این واحد بعد از ۱۱ سال مجددا به چرخه تولید بازگشته است و این اتفاق خوب در حوزه تولید شهرستان نکاء و اشتغال زایی آن موثر خواهد بود.

   رحمانی خاطرنشان کرد: امسال راه اندازی بیش از ۲ هزار واحد صنعتی راکد و غیر فعال در دستور کار است در استان مازندران که در این بخش کارنامه قابل قبولی نیز دارد از ابتدای امسال بیش از ۷۰ واحد صنعتی مجدداً فعال شده‌اند.

   وزیر صمت با اشاره به بازگشایی مجدد شرکت مازند گاز در شهرستان نکا گفت: تولیدات این واحد بازار مصرف خود را دارند و امروز در فاز نخست این واحد بیش از ۱۰۰ نفر به کار برگشته و در فاز بعدی نیز برای ۴۰۰ نفر دیگر اشتغال زایی خواهد شد.

   رحمانی تاکید کرد: بازگشت مجدد این واحد به عرصه تولید یک اقدام جهادی و یک پیروزی بزرگ در جنگ اقتصادی بوده که در سایه حمایت مسئولان استانی و پیگیری های مرتبط خوشبختانه چرخ تولید آن به حرکت درآمده است.

   وی تصریح کرد: این واحد به عنوان یکی از نمونه های خوب قابل معرفی از سوی صدا و سیما و رسانه هاست که امسال با اتخاذ تدابیر لازم به چرخه تولید برگشته است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 229,696,505
تعداد بازدید امروز : 31,670
تعداد بازدید دیروز : 50,650
تعداد بازدید هفته : 82,320
تعداد بازدید این ماه : 171,287
آخرین به روزرسانی : 1398/12/04 14:47

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.