• تشکیل شورای هم اندیشی خبرگان صنعت/ صادقی نیارکی تاکیدکرد: ضرورت تزریق نقدینگی به صنایع

   تشکیل شورای هم اندیشی خبرگان صنعت/ صادقی نیارکی تاکیدکرد: ضرورت تزریق نقدینگی به صنایع

   شورای هم اندیشی خبرگان صنعت تشکیل و نخستین نشست خود را با حضور تعدادی از خبرگان عرصه صنعت صاحبنظران و پیشکسوتان عرصه تولید به میزبانی معاونت امور صنایع برگزارشد.

   به گزارش شاتا، مهدی صادقی نیارکی سرپرست معاونت امور صنایع با اعلام این خبر افزود :شورای خبرگان صنعت رویکرد جدیدی است که با بهره مندی از نظر صاحبنظران عرصه صنعت به تبیین سیاست های راهبردی اقتصاد صنعتی با هدف بهبود فضای کسب و کار ورفع چالش های پیش روی صنعت می پردازد.
   وی با اشاره به اینکه در این شورا با مشارکت خبرگان صنعت به تولید محتواهای کاربردی خواهیم پرداخت، تصریح کرد: در سال‌های گذشته محتواهای زیادی ارائه و منتشر شده است اما آنچه که کشور را در مسیر توسعه قرار می‌دهد، ساماندهی محتواها در مسیر توسعه اقتصادی است .
   سرپرست معاونت امور صنایع با تبیین مهمترین موضوعات حوزه صنعتی کشور ، به ضررورت تامین سرمایه مورد نیاز بخش صنعت اشاره کرد و گفت :براساس نیازسنجی های انجام شده، بخش صنعت به ۳۶۰ هزار میلیارد تومان سرمایه در گردش برای حفظ وضع موجود نیاز دارد.
   وی افزایش هم افزایی بین دستگاه ها و بهره مندی از پتانسیل های موجود در تشکل ها و انجمن ها را در بهبود وضعیت تولید موثر برشمرد و افزود: ارایه پیشنهادات برای بر طرف کردن موارد اختلافی صنعت با سایر حوزه ها به عنوان یکی از محورهای اصلی این شورا خواهد بود.
   سرپرست معاونت امور صنایع همچنین با اشاره به برگزاری مستمر این شورا به صورت ماهانه ، از تشکیل دبیرخانه شورای خبرگان صنعت در معاونت امور صنایع خبردادوگفت: برحسب موضوعات مختلف جلسات فوق العاده نیز برگزار خواهد .
   در این نشست صاحبنظران عرصه صنعت به تشریح دغدغه ها و مشکلات پیش روی صنعت پرداخته و مقررشد نکات راهبردی در جلسه آتی مطرح و مورد بحث وبررسی قرار گیرد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,545,216
تعداد بازدید امروز : 1,523
تعداد بازدید دیروز : 47,308
تعداد بازدید هفته : 91,121
تعداد بازدید این ماه : 741,019
آخرین به روزرسانی : 1399/04/22 23:46

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.