• به دنبال تسهیل گری در تولید هستیم

   وزیر صمت در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ؛

   به دنبال تسهیل گری در تولید هستیم

    به دنبال تسهیل گری در تولید هستیم

   وزیر صنعت، معدن و تجارت در جمع اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به اینکه شرایط کشور با توجه به رونق تولید و تحریم های بین المللی عوض شده است گفت: ما به دنبال تسهیل گری در امور تولیدکنندگان، تجار و معدنکاران هستیم.

   به گزارش شاتا، رضا رحمانی در هشتاد و هشتمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با بیان این مطلب گفت: فضای کشور و نظام این است که برای تولید تسهیلات ایجاد کند و اگر در این شرایط مانعی را بر سر راه تولید ایجاد شده باشد بایدآن را حل کنیم.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت در این نشست که به بررسی و اتخاذ تصمیم درباره ارائه گواهی موضوع تبصره 1 ماده 186 قانون مالیات های مستقیم برای تمدید ضمانت نامه بانک مرکزی می پرداخت، با اشاره به فعالیت های سازمان مالیاتی گفت: سازمان مالیاتی با توجه به قوانین و مقررات بسیار محکم خود، تا این لحظه همراه تولید و صنعت بوده است اما انتظار حمایت بیشتر از این را داریم.
   او با اشاره به برنامه های وزارت صنعت گفت: نخستین برنامه ما حفظ وضع موجود تولید است واز این رو در جلسات مختلف اگر تصمیمی برای تولید اتخاذ می شود باید به سرعت اجرایی شود.
   رحمانی گفت: آرامشی که امروز در کشور شاهد آن هستیم ابتدا مدیون خون شهدا و سپس جانفشانی هایی است که تولید کنندگان انجام می دهند که بعد از تحریم های بین اللملی از پا ننشسته اند و ما باید در این شرایط وضع امور را برای فعالیت مساعدتر کنیم.
   او در پایان صحبت هایش بر نگاه تسهیل گرانه مثبت بر امور تاکیدکرد.
   یادآور می شود، هشتاد و هشتمین نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید امروز به ریاست وزیر صنعت و با حضور نمایندگان مختلف از سازمان امور مالیاتی، بانک مرکزی، دفتر حقوقی ریاست جمهوری، نمایندگان بانک های عامل و اعضای ستاد تسهیل برگزار شد و به بررسی ارائه گواهینامه های قانون مالیات های مستقیم برای تمدید ضمانت نامه پرداخته شد که با تایید تبصره 1 ماده 186 قانون مالیات های مستقیم برای تمدید ضمانتنامه ها اصلاح شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 236,504,547
تعداد بازدید امروز : 11,400
تعداد بازدید دیروز : 45,262
تعداد بازدید هفته : 264,276
تعداد بازدید این ماه : 621,413
آخرین به روزرسانی : 1399/05/17 05:54

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.