• برگزاری چهارمین جلسه کارگروه ملی صنعت کفش با حضور مدیرکل صنایع نساجی

   برگزاری چهارمین جلسه کارگروه ملی صنعت کفش با حضور مدیرکل صنایع نساجی

   چهارمین جلسه کارگروه ملی صنعت کفش با حضور مدیرکل صنایع نساجی، پوشاک و سلولزی و حضور نمایندگان تشکل‌های ذیربط با هدف ساماندهی واحدهای تولیدی صنفی و صنعتی و نیز بررسی مسائل و مشکلات و تامین مواد اولیه به منظور رونق تولید این صنعت برگزار شد.
   در ابتدای جلسه افسانه محرابی ایجاد شهرکهای تخصصی کفش را یکی از اولویت‌های کاری این وزارتخانه برشمرد و گفت: به منظور ساماندهی و متمرکز شدن واحدهای تولیدی در این صنعت برای کاهش قیمت تمام شده با تجمیع برخی هزینه ها در دستور کار دفتر صنایع نساجی، پوشاک و سلولزی قرار گرفت.
   مدیر کل صنایع نساجی، پوشاک و سلولزی همچنین با تشریح وضعیت این صنعت و تاکید بر حفظ وضعیت موجود و رقابت سالم، اهمیت کاهش قیمت تمام شده و افزایش کیفیت محصولات و تولید صادرات محور را از جمله موارد قابل توجه تولیدکنندگان در این صنعت توصیف کرد.
   در ادامه این نشست گزارش های متعددی از روند این صنعت در استان ها اعلام شد که از پیشرفت مناسب احداث شهرک تخصصی کفش در استان آذربایجان شرقی و استان قم حکایت داشت .
   همچنین اقدامات مناسبی که باید در راستای پیشرفت بهتر ایجاد این شهرک‌های تخصصی مورد توجه قرار گیرد دراین جلسه مورد بررسی قرار گرفت.
   کمبود منابع مالی با بهره مناسب و ضرورت پیگیری‌ها و درخواست مساعدت‌های لازم جهت ارائه تسهیلات به منظور پیشرفت بهتر احداث شهرک‌های تخصصی و نیز پیگیری تامین سرمایه در گردش از دیگر موضوعات مطرح شده در این کارگروه بود.

   .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 236,503,855
تعداد بازدید امروز : 10,708
تعداد بازدید دیروز : 45,262
تعداد بازدید هفته : 263,584
تعداد بازدید این ماه : 620,721
آخرین به روزرسانی : 1399/05/16 22:24

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.