• تولیدات روستاییان و عشایر، یک فرصت مغتنم برای کشور است / استارت آپ ها روی بازاریابی، بسته بندی و برندینگ تولیدات روستایی و عشایری کار کنند

   وزیر صمت در بازدید از نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر :

   تولیدات روستاییان و عشایر، یک فرصت مغتنم برای کشور است / استارت آپ ها روی بازاریابی، بسته بندی و برندینگ تولیدات روستایی و عشایری کار کنند

   تولیدات روستاییان و عشایر، یک فرصت مغتنم برای کشور است / استارت آپ ها روی بازاریابی، بسته بندی و برندینگ تولیدات روستایی و عشایری کار کنند

   وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه تولیدات روستاییان و عشایر، یک فرصت مغتنم برای کشور است، گفت: استارت آپ ها روی بازاریابی، بسته بندی و برندینگ تولیدات روستایی و عشایری کار کنند.

   به گزارش شاتا، رضا رحمانی در حاشیه بازدید از چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، در گفتگو با خبرنگاران بیان کرد: در این نمایشگاه برنامه های متنوعی جهت شناساندن ظرفیت ها و پتانسیل های استان های کشور در تولید محصولات مختلف بومی خود برگزار شده که اقدامی شایسته و به جا به خصوص در سال رونق تولید است.

   حرکت نوینی در حوزه تولیدات روستایی و عشایری آغاز شده است

   او با بیان اینکه برگزاری این گونه نمایشگاه ها نشانگر تلاش مردم در جهت آبادانی و توسعه کشور است، تصریح کرد: حرکت نوینی در حوزه تولیدات روستایی و عشایری آغاز شده است که این روند باید تقویت شود.

   استارت آپ ها روی بازاریابی، بسته بندی و برندینگ تولیدات روستایی و عشایری کار کنند

   وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به حضور شرکت های استارت آپ در این نمایشگاه، گفت: استارت آپ ها در جهت شناسایی محصولات روستایی و عشایری به ویژه در زمینه بازاریابی، بسته بندی و برندینگ می توانند مثمر ثمر واقع شوند.

   تولیدات روستاییان و عشایر، یک فرصت مغتنم برای کشور است

   رحمانی تولیدات روستاها و عشایر را یک فرصت مغتنم برای کشور برشمرد و افزود: در نقاط مختلف کشور پتانسیل های خوبی در این حوزه داریم و برای برندسازی و بسته بندی مناسب این تولیدات و فروش اینترنتی و شیوه جدید، آن ها برنامه هایی داریم.

   برگزاری این گونه نمایشگاه ها نشانگر نشاط و سرزندگی مردم ایران است

   او با اشاره به شرایط تحمیلی سخت اقتصادی دشمن، تصریح کرد: برگزاری این گونه نمایشگاه ها به دنیا نشان می دهد که مردم ما هنوز سرزنده و بانشاط در جهت رونق تولید ملی هستند.

   گفتنی است که چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر از ۲۴ مردادماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز شد و امشب به کار خود پایان می دهد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 229,814,910
تعداد بازدید امروز : 8,969
تعداد بازدید دیروز : 47,333
تعداد بازدید هفته : 200,725
تعداد بازدید این ماه : 289,692
آخرین به روزرسانی : 1398/12/06 23:26

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.