• فراخوان وزیر صمت برای سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی جهان آباد همدان

   فراخوان وزیر صمت برای سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی جهان آباد همدان

   فراخوان وزیر صمت برای سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی جهان آباد همدان

   وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه منطقه ویژه اقتصادی "جهان آباد" دارای ظرفیت های کم نظیر در کشور است از سرمایه داران داخلی و خارجی برای سرمایه گذاری در این فرصت اقتصادی در استان همدان فراخوان داد.

   به گزارش شاتا، رضا رحمانی روز شنبه در ادامه سفر به استان همدان از منطقه ویژه اقتصادی "جهان آباد" بازدید کرد و در گفتگو با خبرنگاران همجواری با چند استان، سهولت دسترسی به بازارهای مصرف داخل کشور و فراهم بودن زیرساخت های مورد نیاز را از ویژگی های منطقه ویژه اقتصادی جهان آباد ارزیابی کرد.

   او از سرمایه داران داخلی و خارجی برای سرمایه گذاری در جهان آباد دعوت و بیان کرد: این منطقه دارای ظرفیت و موقعیت جغرافیایی خوبی در کشور است که نظیرش کم پیدا می شود.

   وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: دولت تا جایی که توان دارد برای تامین و توسعه زیرساخت های شهرک ها، مناطق ویژه اقتصادی و نواحی صنعتی کمک می کند.

   رحمانی به مسئولان همدان ماموریت داد راه های دسترسی به جهان آباد را همچون ظرفیت های بالای این منطقه تقویت کنند تا از هر نظر شرایط برای جذب سرمایه گذاران فراهم شود.

   گفتنی است، منطقه ویژه اقتصادی"جهان آباد" در شهرستان فامنین از توابع استان همدان واقع شده که تا کنون در بیش از یک هزار هکتار برای احداث آن تملک شده است.

   وزریر صنعت، معدن و تجارت در روز دوم سفر خود به همدان، پس از شرکت در جلسه اعضای قرارگاه اقتصاد مقاومتی این استان، از شهرک های بنکداری و فناوری های برتر همدان بازدید و در جریان روند پیشرفت فیزیکی این طرح ها قرار گرفت.

   رحمانی در پایان این سفر از منطقه ویژه اقتصادی جهان آباد واقع در شهرستان فامنین نیز بازدید کرد و دستورات لازم برای شتاب دهی به این طرح کلیدی و راهبردی را صادر کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 229,816,929
تعداد بازدید امروز : 10,988
تعداد بازدید دیروز : 47,333
تعداد بازدید هفته : 202,744
تعداد بازدید این ماه : 291,711
آخرین به روزرسانی : 1398/12/07 07:54

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.