• نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید برگزار می شود

   نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید برگزار می شود

   نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید برگزار می شود

   معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: همزمان با روز صنعت و معدن "نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید" با هدف هم افزایی بخش صنعت و دانشگاه و در راستای تامین نیاز داخلی انواع قطعات و ماشین آلات مورد نیاز کشور، برگزار خواهد شد.

   به گزارش شاتا، سعید زرندی در این خصوص توضیح داد: در "طرح ملی همصدا برای ساخت داخل و رونق تولید" رفع خلاء ها و تامین نیاز های بخش صنعت و سایر بخش های اقتصادی کشور اعم از کشاورزی، نفت و گاز، راه و شهر سازی و ...؛ از طریق بکار گیری توان داخلی در بومی ساری اقلام کالایی مورد نیاز دنبال می شود.
   وی تصریح کرد: "نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید" می تواند زمینه ساز همکاری مشترک دو بخش علمی و تولیدی کشور و تحقق بخش اهداف بزرگ "نهضت ساخت داخل" باشد.
   زرندی با دعوت از گروه های صنعتی بزرگ کشور برای حضور در این نمایشگاه، اظهار داشت: شرکت ها و مجموعه های صنعتی می توانند نیاز های خود را برای تامین انواع قطعات و ماشین آلات در این نمایشگاه معرفی کنند و شرکت های توانمند، دانش بنیان و فناور نیز با نیازهای صنعتی کشور بهتر از پیش آشنا می شوند.
   این مسئول خاطر نشان کرد: به ثمر نشستن "طرح همصدا" و برقراری ارتباط سازنده و هم افزایی واقعی میان صنعت و دانشگاه، امروز جزو اولویت های وزارت صنعت، معدن و تجارت است.
   معاون طرح و برنامه وزارت صمت گفت: تبدیل تهدیدات به فرصت ها و کاهش هزینه های تحریم زمانی عینیت پیدا می کند که ما در تامین بسیاری از نیازها خودکفا شویم و در عمل ظرفیت های بالای دانشگاهی و علمی خود را به سوی صنعت و تولید سوق دهیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 223,222,896
تعداد بازدید امروز : 3,763
تعداد بازدید دیروز : 32,743
تعداد بازدید هفته : 216,050
تعداد بازدید این ماه : 1,040,617
آخرین به روزرسانی : 1398/05/31 01:36

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.