• نمایش مصائب و افتخارات تولید در شکوه روز صنعت و معدن/مراسمات روز صنعت و معدن از کلیشه خارج شود/کمک به رونق تولید محور همه خلاقیت ها باشد

   وزیر صنعت، معدن و تجارت مطرح کرد:

   نمایش مصائب و افتخارات تولید در شکوه روز صنعت و معدن/مراسمات روز صنعت و معدن از کلیشه خارج شود/کمک به رونق تولید محور همه خلاقیت ها باشد

    نمایش مصائب و افتخارات تولید در شکوه روز صنعت و معدن/مراسمات روز صنعت و معدن از کلیشه خارج شود/کمک به رونق تولید محور همه خلاقیت ها باشد

   وزیر صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر انجام حرکت‌های جدید برای هر چه باشکوه تر برگزار کردن مراسم روز صنعت و معدن امسال، گفت: در مراسم امسال غیرصنعتگرانی را که از تولید حمایت کردند، مورد تجلیل قرار خواهیم داد.

   به گزارش شاتا، رضا رحمانی در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم روز صنعت و معدن با بیان این مطلب، افزود: با توجه به نامگذاری امسال به سال رونق تولید توسط مقام معظم رهبری، مراسم روز صنعت و معدن باید با سال‌های گذشته تفاوت‌هایی داشته باشد و برای هر چه باشکوه تر برگزار کردن این مراسم باید بکوشیم.
   وی با تأکید بر کیفی سازی بخش‌های مختلف برنامه امسال، تصریح کرد: روز صنعت و معدن یک فرصت است که باید از آن به خوبی استفاده کرد و لازم است که همه خانواده بزرگ صنعت، معدن و تجارت در این مراسم دعوت شوند و حضور داشته باشند.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه برای ایجاد شور و شوق در مراسم باید از تمامی ظرفیت‌ها استفاده شود، گفت: مشارکت بخش خصوصی در برگزاری مراسم امسال باید به صورت جدی دنبال شود.
   رحمانی با تأکید بر ضرورت داشتن بخش‌های جانبی در روز مراسم امسال، بیان کرد: نمایشگاه جانبی خودکفایی با محوریت ساخت داخل و فناوری‌های نوین می‌تواند در کنار برگزاری مراسم اصلی در دستور کار قرار بگیرد.
   وی با ضروری خواندن اهمیت و نقش رسانه‌ها و اطلاع رسانی برای هر چه باشکوه تر برگزار کردن مراسم امسال، افزود: برای برگزاری مراسم یک پیوست رسانه ای تدوین شود و کمیته رسانه در ستاد بزرگداشت روز صنعت و معدن فعالیت خود را آغاز کند.

   وزیر صنعت، معدن و تجارت حرکت‌های نوین در برگزاری مراسم را سبب ایجاد شور و شوق دانست و گفت: منابع انسانی از کارگر تا مدیر و صنعتگر و تولیدکننده همگی در تبلیغات دیده شوند و می‌توان روی موضوعاتی چون رونق تولید و اقتصاد مقاومتی نیز کار کرد.
   رحمانی با بیان اینکه برگزاری چند پیش برنامه به هر چه باشکوه تر برگزار شدن مراسم امسال کمک می‌کند، تصریح کرد: روز اصناف یک هفته قبل از روز صنعت و معدن است و یکی از پیش برنامه‌ها همین روز اصناف می‌تواند باشد.
   وی در پایان گفت: مدعوین مراسم باید طیف وسیعی را در بر گیرد و از فرماندهان لشکری و کشوری و نهادهای مذهبی و ملی باید در مراسم شرکت داشته باشند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 223,222,781
تعداد بازدید امروز : 3,648
تعداد بازدید دیروز : 32,743
تعداد بازدید هفته : 215,935
تعداد بازدید این ماه : 1,040,502
آخرین به روزرسانی : 1398/05/31 01:36

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.