• امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه صنایع و معادن ایران و صندوق کارآفرینی امید

   امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه صنایع و معادن ایران و صندوق کارآفرینی امید

   تفاهم نامه همکاری آموزشی بین دانشگاه صنایع و معادن ایران و صندوق کارآفرینی امید به منظور توسعه آموزش های کاربردی و مهارتی در سطوح مختلف و در راستای تحقق اهداف توسعه ملی و تامین نیروی انسانی متخصص و کارآمد در بخش های مختلف صنایع، معادن و بازرگانی کشور امضاء شد.

   به گزارش شاتا، دکتر برات قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت و سرپرست دانشگاه صنایع و معادن ایران در مراسم انعقاد این تفاهم نامه با اشاره به اهمیت سرمایه ای دانشگاه صنایع و معادن برای کشور اظهار داشت: در قالب همین تفاهم نامه امکان همکاری برای اجرای طرح تاپ با هدف توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار به عنوان فصل مشترک همکاری طرفین دنبال خواهد شد.

   وی همکاری مشترک برای برگزاری دوره های کاربردی و تخصصی برای کارآفرینان و صنعت گران و همچنین همکاری در برگزاری دوره های آموزشی برای مدیران سازمان ها و دستگاه های اجرایی را از دیگر مفاد مهم این تفاهم نامه بر شمرد.

   قبادیان افزود: در این تفاهم نامه اهداف چهارگانه ای ترسیم شده است که امیدوارم با تلاش مجدانه طرفین به سرانجام برسد.

   سرپرست دانشگاه صنایع و معادن ایران انتقال فناوری موفقیت آمیز در راستای رسیدن به توسعه اشتغال پایدار و کمک به شکل گیری، انسجام و تقویت حلقه های زنجیره ایده تا تولید و صادرات را از جمله اهداف قابل تحقق این تفاهم نامه اعلام نمود.

   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت، افزایش سطح آگاهی از چالش ها و اولویت های متقابل و تلاش در جهت رفع نیازها و حرکت در مسیر اولویت ها و همچنین تسهیل در ورود و استفاده از فناوری و نوآوری های داخلی در صنایع و بنگاه های اقتصادی را از دیگر اهداف قابل پیگیری این تفاهم نامه عنوان کرد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 223,338,092
تعداد بازدید امروز : 47,187
تعداد بازدید دیروز : 40,682
تعداد بازدید هفته : 47,187
تعداد بازدید این ماه : 87,869
آخرین به روزرسانی : 1398/06/02 22:04

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.