• معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت:

   صدور ۳۸۷ گواهی و پروانه تحقیق و توسعه / تأیید صلاحیت دانش بنیانی ۹۱۷ بنگاه صنعتی در سال ۹۷

   صدور ۳۸۷ گواهی و پروانه تحقیق و توسعه / تأیید صلاحیت دانش بنیانی ۹۱۷ بنگاه صنعتی در سال ۹۷

   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: ۳۸۷ گواهی و پروانه تحقیق و توسعه در سال 1397 توسط مرکز توسعه فناوری و صنایع پیشرفته این معاونت صادر شده است.

   به گزارش واحد خبری معاونت، دکتر قبادیان با بیان این مطلب، افزود: ۱۸۹ گواهی صادر شده در زمینه تحقیق و توسعه و ۱۹۸ فقره دیگر پروانه تحقیق و توسعه بوده است.

   وی با بیان اینکه در سال گذشته ۳۳۸ پرونده تحقیق و توسعه مورد بررسی قرار گرفت، تصریح کرد: این پرونده ها شامل ۱۴۲ پرسشنامه مرکز تحقیق و توسعه و ۱۹۶ پرسشنامه محصول تحقیق و توسعه بوده است.

   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به بررسی ۲۲ طرح مشترک میان واحدهای صنعتی و دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی برای بهرمندی از مزایای بند س ماده31 قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور، گفت: درسال گذشته ۴۸۰ عنوان نیاز پژوهشی بخش صنعت، معدن و تجارت در راستای تفاهم نامه با صندوق پژوهشگران و فناوران کشور احصا شد.

   احصای ۲۹۸ نیاز فناورانه بخش صنعت، معدن و تجارت

   قبادیان همچنین بیان کرد: سال گذشته ۲۹۸ نیاز فناورانه بخش صنعت، معدن و تجارت در راستای بکارگیری ظرفیت مراکز پژوهشی، جهاد دانشگاهی و شرکت های دانش بنیان احصا شد.

   وی با اشاره به برنامه اجرایی استقرار و حمایت از ۱۵۰ بنگاه صنایع پیشرفته و شرکت دانش بنیان در قالب برنامه اقتصاد مقاومتی، گفت: ۸۷ طرح متقاضی دریافت جواز تاسیس با پروانه بهره برداری صنایع پیشرفته مورد بررسی قرار گرفت و سطح فناوری ۵۴ طرح متقاضی تایید شد و در نهایت جواز تأسیس و پروانه بهره برداری برای ۴۹ طرح صادر شد.

   تأیید صلاحیت دانش بنیانی ۹۱۷ بنگاه صنعتی در سال ۹۷

   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت در پایان تأیید صلاحیت دانش بنیانی ۹۱۷ بنگاه صنعتی در سال ۹۷ در ادامه عضویت وزارت صمت در کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت های دانش بنیان و پیشنهاد سرفصل دانش بنیان صنعتی را از دیگر اقدامات سال 97 دانست.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 223,339,826
تعداد بازدید امروز : 48,921
تعداد بازدید دیروز : 40,682
تعداد بازدید هفته : 48,921
تعداد بازدید این ماه : 89,603
آخرین به روزرسانی : 1398/06/02 23:06

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.