• آمادگی تفویض تصدی های قابل واگذاری به خانه های صنعت و معدن

   معاون طرح و برنامه وزرات صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد :

   آمادگی تفویض تصدی های قابل واگذاری به خانه های صنعت و معدن

     آمادگی تفویض تصدی های قابل واگذاری به خانه های صنعت و معدن

   معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: با همفکر با خانه های صنعت، معدن برخی از تصدی های قابل واگذاری وزارتخانه، تفویض می شود.

   به گزارش شاتا، سعید زرندی در نشست با تعدادی از روسای خانه های صنعت ، معدن استانها که به منظور بررسی چگونگی تفویض اختیارات قابل واگذاری در محل وزارتخانه برگزار شد افزود: با همفکری و تفاهم با خانه های صنعت و معدن ،برخی محورهای قابل تفویض مشخص می شود و به صورت آزمایشی در چند استان اجرایی می شود و بعداز مدتی در در تمام کشور انجام خواهد شد.

   وی گفت : معتقدیم بخش خصوصی و تشکل ها می توانند امور مهمی از وظایف وزارت صنعت، معدن و تجارت را برعهده بگیرند .

   زرندی تاکید کرد : سیاست گذاری باید توسط ذی نفعان اصلی صورت بگیرد و نهادهای واسطی مثل خانه صنعت و معدن می تواند در این راه ، نقش مهمی ایفاء کند.

   معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: در همه تصمیم گیری ها و سیاست گذاری ها نظرات بخش خصوصی خصوصاً خانه صنعت و معدن اخذ می شود.

   وی گفـت : آمـوزش واحدهای صنعتی از موضوعات مهمی است که خانه های صنعت و معدن استان ها می تواند در این خصوص نقش پر رنگتری داشته باشند.

   زرندی با اشاره به رابطه خوب و منطقی خانه های صنعت و معدن با اتاق های بازرگانی افزود : در فرایند سیاست گذاری آمادگی کامل داریم با همفکری این دو تشکل بزرگ، همراه شویم.

   معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد:خانه های صنعت و معدن باید تقویت شوند و در این شرایط خاص اقتصادی که در کشور حاک است با نگاه جدید، باید نقش آفرین کنند.

   در ایـن جلسـه تعـدادی از روسای خانههای صنعت و معدن استانها با ارائه گزارشی از اقدامات و توانمندی های موجود در این تشکل ، آمادگی خود را برای قبول برخی از وظایف وزارت صنعت، معدن و تجارت را اعلام کردند. در این جلسه مقررشد موارد قابل و تفویض در کارگروهی بین خانه صنعت ومعدن و وزارتخانه مشخص شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 231,809,848
تعداد بازدید امروز : 28,015
تعداد بازدید دیروز : 32,556
تعداد بازدید هفته : 215,664
تعداد بازدید این ماه : 1,043,802
آخرین به روزرسانی : 1399/01/21 21:47

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.