• شرکتهای تولیدکننده ، واردکننده و صادر کننده محصولات دخانی اظهار رضایت کردند:

   تاییدیه ثبت سفارش توتون توسط مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور، گامی سازنده

   تاییدیه ثبت سفارش توتون توسط مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور، گامی سازنده

   شرکتهای تولیدکننده ، واردکننده و صادر کننده محصولات دخانی ضمن احساس رضایت از واگذاری تاییدیه ثبت سفارش توتون به مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور خواستار واگذاری دیگر مراحل تاییدیه ثبت سفارش مواد اولیه سیگارت توسط این مرکز شدند.

   به گزارش پورتال خبری مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور، شرکتهای تولیدکننده ، واردکننده و صادر کننده محصولات دخانی در جلسه ای با رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشوربا برشمردن موانع پیش روی صنعت دخانیات اظهار کردند : تعامل سازنده مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور با شرکتهای دخانی زمینه تسهیل فعالیتهای تولیدی پیش رو و کاهش قاچاق را فراهم می کند و تاییدیه ثبت سفارش توتون توسط مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور راگامی مثبت و سازنده در جهت فعالیتهای تولیدی ذکر کردند.
   بر اساس این گزارش ، عطاا... معروفخانی در این جلسه ضمن تاکید بر ضرورت مبارزه با قاچاق سیگارت گفت: محصولات دخانی غیر استانداردی که بدون مجوز وارد کشور می شوند ، علاوه بر وارد نمودن ضربات سنگین بر پیکره اقتصاد کشور ، سلامت آحاد مردم جامعه را به خطر می اندازد در صورتیکه حمایت از محصولات دخانی در داخل تضمین استاندارد آنها را بدنبال دارد.
   در ادامه این جلسه هر یک از شرکتهای حاضر در خصوص مشکلات متعددی که گریبانگیر این صنعت شده است مواردی را مطرح نمودند و از جمله به مطالبی همچون پروسه طولانی گواهی آماری ثبت سفارش کالای دخانی ، عدم اولویت این محصول در ذهن کارشناسان حوزه های تخصصی وزارت صنعت،معدن و تجارت و مشکلات نرم افزاری اشاره کردند.
   همچنین این گزارش حاکیست ، در ارتباط با مشکلات مربوط به سامانه جامع تجارت و بانکهای عامل ، اخذ کارمزدهای مختلف و تخیصص ارز، قوانین دست و پا گیر ، قیمت گذاری و بحث ارزش افزوده و مشکلات گمرکی مطالبی از سوی حاضران در جلسه مطرح شد .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 242,285,323
تعداد بازدید امروز : 17,090
تعداد بازدید دیروز : 55,848
تعداد بازدید هفته : 184,352
تعداد بازدید این ماه : 584,429
آخرین به روزرسانی : 1399/09/11 00:25

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.