• دعوت از دانشجویان، اساتید، متخصصان و صاحب نظران برای ارائه ایده‏ های نو

   به منظور توسعه تجارت و اقتصاد الکترونیکی در کشور ؛

   دعوت از دانشجویان، اساتید، متخصصان و صاحب نظران برای ارائه ایده‏ های نو

   دعوت از دانشجویان، اساتید، متخصصان و صاحب نظران برای ارائه ایده‏ های نو

   دبیرکل کمیته علمی هشتمین همایش ملی و دومین همایش بین‏المللی تجارت و اقتصاد الکترونیکی و دومین کنفرانس گردشگری الکترونیکی ایران از کلیه اندیشمندان و متخصصان دعوت کرد نسبت به ارائه ایده‏های کاربردی برای توسعه تجارت و اقتصادی الکترونیکی کشور در قالب ارائه مقاله به دبیرخانه همایش اقدام کنند.

   به گزارش شاتا ؛ "عباس معمارنژاد" افزود: رشد و پیشرفت فناوری‏های نوین، به کارگیری فناوری اطلاعات و ارتباطات در فعالیت‏های مختلف کسب و کارها وارد شده و در زندگی روزمره افراد رسوخ کرده است.
   وی ادامه داد: به طوری که همراه نبودن کشورها در این چرخه رشد، پیشرفت و تکنولوژی باعث حذف تدریجی آن‏ها در بازار و عرصه رقابت جهانی خواهد شد.
   معمارنژاد یادآور شد :ایران نیز برای همگامی با این تحولات و پیشرفت‏های جهانی و حضور در عرصه رقابت بین‏الملل باید با توسعه کاربردهای فناوری اطلاعات از فرصت ایجاد شده استفاده کرده و این موضوع را به صورت جدی در سیاست‏های کلان خود قرار دهد.
   عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی همچنین اظهار کرد: آنچه بیشتر از همه در موقعیت کنونی کشور از لحاظ اجتماعی، اقتصادی و تجاری می‏تواند کارگشا و راه‏حل مناسب جهت پیشرفت و توسعه اقتصادی کشور باشد، همکاری و همسویی دولت با بخش خصوصی و استفاده از توان آن در به کارگیری فناوری اطلاعات بویژه توسعه تجارت و اقتصاد الکترونیکی به منظور حل مشکلات و نیز افزایش بهره‏وری، توسعه کسب و کارها، افزایش تولید و اشتغال، ارائه خدمات نوین برای ارتقاء رفاه اجتماعی و تولید ثروت است.
   عضو هیئت موسس و هیئت مدیره انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران اعلام کرد: با توجه به آمادگی مناسب کشور در پذیرش تکنولوژی و حضور بخش خصوصی به منظور همکاری در حل مسائل کلان کشور، انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران برآن شد تا در راستای برگزاری همایش‏های سالیانه ملی و بین‏ المللی تجارت و اقتصاد الکترونیکی فرصت را مغتنم شمرده و با دعوت از نخبگان، فعالین این حوزه و سرمایه‏گذاران داخلی و خارجی، توسعه تجارت و اقتصاد الکترونیکی کشور را در دستور کار خود قرار دهد.
   دبیرکل کمیته علمی همایش ملی و بین‏ المللی تجارت و اقتصاد الکترونیکی افزود: در راستای افزایش مشارکت متخصصان و اندیشمندان در ارائه ایده‏ ها و راه‏ حل‏های علمی برای توسعه تجارت و اقتصاد الکترونیکی، مهلت ارسال مقالات برای همایش تجارت و اقتصاد الکترونیکی تا پایان مردادماه و برای همایش گردشگری الکترونیکی تا پنجم مهر ماه تمدید شده است.
   وی همچنین خاطرنشان کرد: با توجه به دریافت مجوز نمایه شدن مقالات پذیرفته شده همایش در مجله بین‏ المللی IEEE توسط دبیرخانه دایمی همایش‏های ملی و بین‏ المللی، علاقه‎‏مندان به انتشار مقاله در نشریه مذکور باید مقالاتشان را به زبان انگلیسی به دبیرخانه همایش ارسال کنند.
   گفتنی است: این همایش توسط انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران با محوریت وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و همکاری سایر دستگاه‏ها، نهادها و سازمان‏ها در سطح کشور و حمایت و مشارکت شرکت‏های دولتی و خصوصی و با حضور بانکها، شرکت‏های بیمه، دانشگاه‏ها، مراکز علمی و تحقیقاتی و شرکت‏های فناوری اطلاعات برگزار می‏شود.
   لازم به ذکر است: هشتمین همایش ملی و دومین همایش بین‏ المللی تجارت و اقتصاد الکترونیکی و دومین کنفرانس گردشگری الکترونیکی ایران طی روزهای لغایت مهرماه سالجاری با حضور اندیشمندان داخلی و خارجی در سالن‏ همایش‏های بین‏المللی برج میلاد برگزار می‏شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,238,834
تعداد بازدید امروز : 42,951
تعداد بازدید دیروز : 48,330
تعداد بازدید هفته : 144,581
تعداد بازدید این ماه : 258,331
آخرین به روزرسانی : 1399/08/05 16:37

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.