• احداث کارخانه با مجوز محل دیگر غیر قانونی است و با یک ضرب‌الاجل 3 ماهه تعطیل خواهد شد

   احداث کارخانه با مجوز محل دیگر غیر قانونی است و با یک ضرب‌الاجل 3 ماهه تعطیل خواهد شد

   احداث کارخانه با مجوز محل دیگر غیر قانونی است و با یک ضرب‌الاجل 3 ماهه تعطیل خواهد شد

   مهندس مختار قانون رئیس سازمان صنایع و معادن استان تهران در بازدید از چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی عباس‌آباد با اعلام این مطلب گفت: این گروه کارخانه‌ها بر اساس ضوابط فقط مجاز به احداث کارخانه در اعلامیه محل تأسیس خود هستند.
   به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع و معادن استان تهران، وی با تأکید بر ابطال مجوز کارخانه‌های متخلف افزود: مواردی اخیراً مشاهده شده مبنی بر اینکه کارخانه‌داری در کرج با اعلامیه تأسیس در اشتهارد نسبت به راه‌اندازی یک واحد صنعتی اقدام کرده که با این واحد برابر ضوابط قانونی برخورد شد.
   رئیس سازمان صنایع و معادن استان تهران همچنین ایجاد کارگاههای جایگزین صنایع انتقالی به شهرک های صنعتی را غیر قانونی دانست و گفت: صاحبان صنایع انتقالی به شهرکهای صنعتی موظفند تغییر محل خود را سریعا به استانداری، صنایع و معادن، شهرداری و ساماندهی مشاغل مزاحم تهران اطلاع دهند. در غیر این صورت بدون کوچکترین تعللی تعطیل و پلمپ خواهند شد.

   مهندس مختار قانون رئیس سازمان صنایع و معادن استان تهران در بازدید از چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی عباس‌آباد با اعلام این مطلب گفت: این گروه کارخانه‌ها بر اساس ضوابط فقط مجاز به احداث کارخانه در اعلامیه محل تأسیس خود هستند. به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع و معادن استان تهران، وی با تأکید بر ابطال مجوز کارخانه‌های متخلف افزود: مواردی اخیراً مشاهده شده مبنی بر اینکه کارخانه‌داری در کرج با اعلامیه تأسیس در اشتهارد نسبت به راه‌اندازی یک واحد صنعتی اقدام کرده که با این واحد برابر ضوابط قانونی برخورد شد. رئیس سازمان صنایع و معادن استان تهران همچنین ایجاد کارگاههای جایگزین صنایع انتقالی به شهرک های صنعتی را غیر قانونی دانست و گفت: صاحبان صنایع انتقالی به شهرکهای صنعتی موظفند تغییر محل خود را سریعا به استانداری، صنایع و معادن، شهرداری و ساماندهی مشاغل مزاحم تهران اطلاع دهند. در غیر این صورت بدون کوچکترین تعللی تعطیل و پلمپ خواهند شد.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 234,034,517
تعداد بازدید امروز : 23,666
تعداد بازدید دیروز : 37,799
تعداد بازدید هفته : 146,971
تعداد بازدید این ماه : 516,118
آخرین به روزرسانی : 1399/03/13 12:49

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.