• واحدهای نمونه تولیدی در دوازده رشته صنعتی و معدنی معرفی خواهند شد

   واحدهای نمونه تولیدی در دوازده رشته صنعتی و معدنی معرفی خواهند شد

   واحدهای نمونه تولیدی در دوازده رشته صنعتی و معدنی معرفی خواهند شد

   عضو کمیته علمی ”چهارمین همایش مرکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن” گفت: با هدف تشویق و ایجاد رقابت میان صاحبان صنایع کشور، امسال برای نخستین بار، بهترین محصول r&d واحدهای تولیدی از سوی دفتر پژوهش، فناوری و آموزش وزارت صنایع و معادن معرفی می‌شود.
   به گزارش روابط عمومی جامعه مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن، مهندس مهرانگیز امید، رییس گروه بررسی و سازماندهی تحقیقات وزارت صنایع و معادن که در آستانه برپایی ”چهارمین همایش مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن” سخن می‌گفت، با اعلام این خبر افزود: همچنین در جهت افزایش رقابت‌پذیری میان واحدهای تولیدی، مراکز تحقیق و توسعه نمونه واحدهای تولیدی در دوازده رشته صنعتی و معدنی از سوی وزارت صنایع و معادن انتخاب و معرفی می‌شوند.
   وی با ابراز خرسندی از برپایی چهارمین همایش تحقیق و توسعه r&d صنایع و معادن کشور، آن را گامی مثبت در جهت بررسی مشکلات و موانع فرآوری مرکز پژوهشی و مراکز تحقیق و توسعه واحدهای تولیدی و ارایه سیاستها و راهکارهای مربوط عنوان کرد.
   گفتنی است: چهارمین همایش مراکز تحقق و توسعه r&d صنایع و معادن” با عنوان رقابت‌پذیری از سوی جامعه مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معدن و با حمایت وزارتخانه‌های صنایع و معادن و علوم، تحقیقات و فنآوری 18 و 19 آذرماه امسال در محل اجلاس سران کشورهای اسلامی در تهران برگزار می‌شود.

   عضو کمیته علمی ”چهارمین همایش مرکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن” گفت: با هدف تشویق و ایجاد رقابت میان صاحبان صنایع کشور، امسال برای نخستین بار، بهترین محصول r&d واحدهای تولیدی از سوی دفتر پژوهش، فناوری و آموزش وزارت صنایع و معادن معرفی می‌شود. به گزارش روابط عمومی جامعه مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن، مهندس مهرانگیز امید، رییس گروه بررسی و سازماندهی تحقیقات وزارت صنایع و معادن که در آستانه برپایی ”چهارمین همایش مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن” سخن می‌گفت، با اعلام این خبر افزود: همچنین در جهت افزایش رقابت‌پذیری میان واحدهای تولیدی، مراکز تحقیق و توسعه نمونه واحدهای تولیدی در دوازده رشته صنعتی و معدنی از سوی وزارت صنایع و معادن انتخاب و معرفی می‌شوند. وی با ابراز خرسندی از برپایی چهارمین همایش تحقیق و توسعه r&d صنایع و معادن کشور، آن را گامی مثبت در جهت بررسی مشکلات و موانع فرآوری مرکز پژوهشی و مراکز تحقیق و توسعه واحدهای تولیدی و ارایه سیاستها و راهکارهای مربوط عنوان کرد. گفتنی است: چهارمین همایش مراکز تحقق و توسعه r&d صنایع و معادن” با عنوان رقابت‌پذیری از سوی جامعه مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معدن و با حمایت وزارتخانه‌های صنایع و معادن و علوم، تحقیقات و فنآوری 18 و 19 آذرماه امسال در محل اجلاس سران کشورهای اسلامی در تهران برگزار می‌شود.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 234,034,401
تعداد بازدید امروز : 23,550
تعداد بازدید دیروز : 37,799
تعداد بازدید هفته : 146,855
تعداد بازدید این ماه : 516,002
آخرین به روزرسانی : 1399/03/13 12:49

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.