• سرمایه‌گذاری یک شرکت هلندی در معدن سنگ آهن تنورجه

   سرمایه‌گذاری یک شرکت هلندی در معدن سنگ آهن تنورجه

   سرمایه‌گذاری یک شرکت هلندی در معدن سنگ آهن تنورجه

   یک شرکت هلندی حاضر است در پروژه بزرگ استخراج سنگ آهن تنورجه واقع در جنوب خراسان سرمایه‌گذاری کند و از دولت ایران خواست این موضوع را بررسی و نتایج آنرا اعلام کند.
   شرکت هلندی موافقت خود رابا سرمایه‌گذاری 49 درصدی در این پروژه که گفته می‌شود بیش از 100 میلیون دلار بار مالی خواهد داشت اعلام کرده و طرف ایرانی آن نیز مشمول رایزنی با مقامات دولتی برای گرفتن مجوز نهایی است.
   براساس این گزارش مدیران شرکت طلای زرمهر در ملاقات با مهندس جهانگیری موافقت نهایی وی را اخذ کرده‌اند و گفته می‌شود این طرح هم‌اکنون برای بررسی‌های بیشتر دریافت مجوز نهایی به زارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان سرمایه‌گذاریهای خارجی سپرده شده است.
   در همین حال گفته می‌شود دو شرکت وابسته به بخش خصوصی و یک شرکت دولتی، تلاشهای گسترده‌ای را برای استخراج مواد معدنی شناسایی شده در مناطق مختلف شهرستان کاشمر آغاز کرده‌اند.
   محمدرضا خباز نماینده کاشمر با تائید این مطالب گفت: سازمان زمین‌شناسی کل کشور، امتیاز بهره‌برداری از معدن طلای کلاته تیمور در بخش کوه سرخ کاشمر را بدست آورده‌است و براساس برنامه‌ریزیها قرار است کار حفاری این معدن به زودی آغاز شود.
   وی گفت: شرکت احیا صنایع خراسان نیز امتیاز استخراج معدن مس تکنار در اختیار دارد و به نظر می‌رسد کار استخراج این معدن نیز قبل از سال 82، نهایی شود.
   وی همچنین از آغاز فعالیت شرکت مس توس برای عملیات اکتشافی معدن مس دهان سیاه خبر داد و گفت: سازمان توسعه معادن ایران قرار است تا سقف 50 درصد در این طرحها سرمایه‌گذاری کند.

   <a href=http://www.iranmining.com target=_blank class=link3>مرجع: سایت معادن ایران</a>

   یک شرکت هلندی حاضر است در پروژه بزرگ استخراج سنگ آهن تنورجه واقع در جنوب خراسان سرمایه‌گذاری کند و از دولت ایران خواست این موضوع را بررسی و نتایج آنرا اعلام کند. شرکت هلندی موافقت خود رابا سرمایه‌گذاری 49 درصدی در این پروژه که گفته می‌شود بیش از 100 میلیون دلار بار مالی خواهد داشت اعلام کرده و طرف ایرانی آن نیز مشمول رایزنی با مقامات دولتی برای گرفتن مجوز نهایی است. براساس این گزارش مدیران شرکت طلای زرمهر در ملاقات با مهندس جهانگیری موافقت نهایی وی را اخذ کرده‌اند و گفته می‌شود این طرح هم‌اکنون برای بررسی‌های بیشتر دریافت مجوز نهایی به زارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان سرمایه‌گذاریهای خارجی سپرده شده است. در همین حال گفته می‌شود دو شرکت وابسته به بخش خصوصی و یک شرکت دولتی، تلاشهای گسترده‌ای را برای استخراج مواد معدنی شناسایی شده در مناطق مختلف شهرستان کاشمر آغاز کرده‌اند. محمدرضا خباز نماینده کاشمر با تائید این مطالب گفت: سازمان زمین‌شناسی کل کشور، امتیاز بهره‌برداری از معدن طلای کلاته تیمور در بخش کوه سرخ کاشمر را بدست آورده‌است و براساس برنامه‌ریزیها قرار است کار حفاری این معدن به زودی آغاز شود. وی گفت: شرکت احیا صنایع خراسان نیز امتیاز استخراج معدن مس تکنار در اختیار دارد و به نظر می‌رسد کار استخراج این معدن نیز قبل از سال 82، نهایی شود. وی همچنین از آغاز فعالیت شرکت مس توس برای عملیات اکتشافی معدن مس دهان سیاه خبر داد و گفت: سازمان توسعه معادن ایران قرار است تا سقف 50 درصد در این طرحها سرمایه‌گذاری کند. مرجع: سایت معادن ایران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 242,284,566
تعداد بازدید امروز : 16,333
تعداد بازدید دیروز : 55,848
تعداد بازدید هفته : 183,595
تعداد بازدید این ماه : 583,672
آخرین به روزرسانی : 1399/09/11 00:25

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.