• ضعف قانون نمی‌گذارد از متخصصان در معادن استفاده شود

   ضعف قانون نمی‌گذارد از متخصصان در معادن استفاده شود

   ضعف قانون نمی‌گذارد از متخصصان در معادن استفاده شود

   ضعف قانون موجب عدم استفاده از نیروهای متخصص در بهره‌برداری معادن کشور شده است.
   صمد معتمد، معاون اقتصادی سازمان نظام مهندسی و معدن استان هرمزگان، تعداد معادن این استان را 35 واحد اعلام کرد و گفت: در بررسی‌های زمین‌شناسی تاکنون 35 معدن سنگ آهن، گچ، سنگ ساختمانی شناسایی و بهره‌برداری از آن آغاز شده است. وی درخصوص چگونگی بهره‌برداری از معادن این استان اظهار داشت: با توجه به روباز بودن معادن در هیچ یک از آنها نیازی به استفاده از فناوریهای نوین و پیشرفته و جود ندارد.
   معتمد با اشاره به ساختار سنی جوان و نرخ بالای بیکاری در استان هرمزگان، تصریح کرد بی‌برنامگی در بکارگیری نیروی انسانی جوان استان موجب افزایش نرخ بیکاری در این منطقه شده است.
   معاون اقتصادی سازمان نظام مهندسی و معنی کشور گفت: عدم تصویب قوانین لازم الاجرا برای بکارگیری نیروهای متخصص و کارشناس در بهره‌برداری از معادن موجب کاهش بهره‌وری در معادن استان بوده است.

   <a href=http://www.iranmining.com target=_blank class=link3>مرجع: سایت معادن ایران</a>

   ضعف قانون موجب عدم استفاده از نیروهای متخصص در بهره‌برداری معادن کشور شده است. صمد معتمد، معاون اقتصادی سازمان نظام مهندسی و معدن استان هرمزگان، تعداد معادن این استان را 35 واحد اعلام کرد و گفت: در بررسی‌های زمین‌شناسی تاکنون 35 معدن سنگ آهن، گچ، سنگ ساختمانی شناسایی و بهره‌برداری از آن آغاز شده است. وی درخصوص چگونگی بهره‌برداری از معادن این استان اظهار داشت: با توجه به روباز بودن معادن در هیچ یک از آنها نیازی به استفاده از فناوریهای نوین و پیشرفته و جود ندارد. معتمد با اشاره به ساختار سنی جوان و نرخ بالای بیکاری در استان هرمزگان، تصریح کرد بی‌برنامگی در بکارگیری نیروی انسانی جوان استان موجب افزایش نرخ بیکاری در این منطقه شده است. معاون اقتصادی سازمان نظام مهندسی و معنی کشور گفت: عدم تصویب قوانین لازم الاجرا برای بکارگیری نیروهای متخصص و کارشناس در بهره‌برداری از معادن موجب کاهش بهره‌وری در معادن استان بوده است. مرجع: سایت معادن ایران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 242,284,119
تعداد بازدید امروز : 15,885
تعداد بازدید دیروز : 55,848
تعداد بازدید هفته : 183,147
تعداد بازدید این ماه : 583,224
آخرین به روزرسانی : 1399/09/11 00:25

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.