• مستمری بگیران صنعت فولاد در انتظار دریافت مطالبات

   مستمری بگیران صنعت فولاد در انتظار دریافت مطالبات

   مستمری بگیران صنعت فولاد در انتظار دریافت مطالبات

   احمدرضا برهان مدیر عامل مؤسسه صندوق حمایت و بازنشستگی فولاد با بیان اینکه این مؤسسه مسئولیت تامین و پرداخت مستمری بیش از ?? هزار نفر از مستمری بگیران صنعت فولاد را برعهده دارد، تاکید کرد: عدم پرداخت بدهی ?? میلیارد تومانی شرکتهای عضو موجب تاخیر در پرداخت شده است.
   وی در جمع خبرنگاران تصریح کرد: در صورتی که شرکت ذوب آهن اصفهان، شرکت فولاد مبارکه، شرکت فولاد خوزستان و بقیه شرکتهایی که تامین مالی این صندوق را بر عهده دارند بدهی های خود را پرداخت کنند تا ما ? ماه ذخیره داشته باشیم نارضایتی ها فروکش خواهد کرد.
   برهان گفت: صندوق حمایت و بازنشستگی فولاد در سال ?? موظف به پرداخت ??? میلیارد ریال حقوق، مستمری و ... به بازنشستگان و مستمری بگیران است که اکنون با دشواری مواجه است. عدم تعادل در منابع و تعهدات صندوق باید هرچه زودتر پایان یابد.
   وی افزود: تا فروردین ماه ???? تعداد ????? خانوار بازنشسته با حداقل میانگین ? نفر افراد تحت تکفل، جامعه ای حدود ??? هزار نفر را تشکیل می دهند که دریافت سرانه ای معادل ?????? ریال در ماه دارند (??????? ریال میانگین دریافت هر خانوار در ماه) و این در حالی است که اکثر خانواده های مذکور به علت کار در محیط های سخت و زیان آور دارای نوعی محدودیت جسمی بوده و یا به علت تخصص خاصشان امکان اشتغال مجدد از آنان سلب شده است.
   بازنشستگان صنعت فولاد علاوه بر محدودیت اشتغال مجدد، به علت بازنشستگی زودهنگام اکثرا از بخشی از حقوق بازنشستگی خود استفاده نموده و از نظر ساختار خانوادگی دارای عائله نسبتا زیاد و فرزندانی در سنین دانشگاهی و یا دم بخت هستند ضمن اینکه فرزندان فارغ التحصیل و یا آماده به اشتغالشان نیز مواجه با محدودیت های اشتغال بوده و از نظر اقتصادی وابسته به خانواده می باشند.

   احمدرضا برهان مدیر عامل مؤسسه صندوق حمایت و بازنشستگی فولاد با بیان اینکه این مؤسسه مسئولیت تامین و پرداخت مستمری بیش از ?? هزار نفر از مستمری بگیران صنعت فولاد را برعهده دارد، تاکید کرد: عدم پرداخت بدهی ?? میلیارد تومانی شرکتهای عضو موجب تاخیر در پرداخت شده است. وی در جمع خبرنگاران تصریح کرد: در صورتی که شرکت ذوب آهن اصفهان، شرکت فولاد مبارکه، شرکت فولاد خوزستان و بقیه شرکتهایی که تامین مالی این صندوق را بر عهده دارند بدهی های خود را پرداخت کنند تا ما ? ماه ذخیره داشته باشیم نارضایتی ها فروکش خواهد کرد. برهان گفت: صندوق حمایت و بازنشستگی فولاد در سال ?? موظف به پرداخت ??? میلیارد ریال حقوق، مستمری و ... به بازنشستگان و مستمری بگیران است که اکنون با دشواری مواجه است. عدم تعادل در منابع و تعهدات صندوق باید هرچه زودتر پایان یابد. وی افزود: تا فروردین ماه ???? تعداد ????? خانوار بازنشسته با حداقل میانگین ? نفر افراد تحت تکفل، جامعه ای حدود ??? هزار نفر را تشکیل می دهند که دریافت سرانه ای معادل ?????? ریال در ماه دارند (??????? ریال میانگین دریافت هر خانوار در ماه) و این در حالی است که اکثر خانواده های مذکور به علت کار در محیط های سخت و زیان آور دارای نوعی محدودیت جسمی بوده و یا به علت تخصص خاصشان امکان اشتغال مجدد از آنان سلب شده است. بازنشستگان صنعت فولاد علاوه بر محدودیت اشتغال مجدد، به علت بازنشستگی زودهنگام اکثرا از بخشی از حقوق بازنشستگی خود استفاده نموده و از نظر ساختار خانوادگی دارای عائله نسبتا زیاد و فرزندانی در سنین دانشگاهی و یا دم بخت هستند ضمن اینکه فرزندان فارغ التحصیل و یا آماده به اشتغالشان نیز مواجه با محدودیت های اشتغال بوده و از نظر اقتصادی وابسته به خانواده می باشند.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 242,281,940
تعداد بازدید امروز : 13,706
تعداد بازدید دیروز : 55,848
تعداد بازدید هفته : 180,968
تعداد بازدید این ماه : 581,045
آخرین به روزرسانی : 1399/09/11 00:25

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.