• هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق در تهران برگزار می‌شود

   هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق در تهران برگزار می‌شود

   هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق در تهران برگزار می‌شود

   هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق از 14 تا 18 مرداد ماه (پنجم الی نهم آگوست) در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی وزارت نیرو در این نمایشگاه شرکتهای داخلی و خارجی آخرین توانمندیهای خود را در زمینه صنعت برق عرضه خواهند کرد.
   این روابط عمومی افزود: معرفی تواناییها، زمینههای سرمایهگذاری، ایجاد بستر مناسب برای حمایت از مبتکران و مخترعان، زمینهسازی برای ارتقا همکاریهای علمی، فنی و تجاری در زمینه صنعت برق از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
   همزمان با برگزاری هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق، میزگردهای تخصصی با حضور مسوولان ارشد وزارت نیرو و دستگاه‌های ذیربط، متخصصان و... برگزار می‌شود.

   هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق از 14 تا 18 مرداد ماه (پنجم الی نهم آگوست) در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی وزارت نیرو در این نمایشگاه شرکتهای داخلی و خارجی آخرین توانمندیهای خود را در زمینه صنعت برق عرضه خواهند کرد. این روابط عمومی افزود: معرفی تواناییها، زمینههای سرمایهگذاری، ایجاد بستر مناسب برای حمایت از مبتکران و مخترعان، زمینهسازی برای ارتقا همکاریهای علمی، فنی و تجاری در زمینه صنعت برق از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است. همزمان با برگزاری هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق، میزگردهای تخصصی با حضور مسوولان ارشد وزارت نیرو و دستگاه‌های ذیربط، متخصصان و... برگزار می‌شود.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 242,284,093
تعداد بازدید امروز : 15,859
تعداد بازدید دیروز : 55,848
تعداد بازدید هفته : 183,121
تعداد بازدید این ماه : 583,199
آخرین به روزرسانی : 1399/09/11 00:25

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.