• سال گذشته 46 طرح توسعه معدنی در شرکت تهیه و تولید برنامه‌ریزی شد

   سال گذشته 46 طرح توسعه معدنی در شرکت تهیه و تولید برنامه‌ریزی شد

   سال گذشته 46 طرح توسعه معدنی در شرکت تهیه و تولید برنامه‌ریزی شد

   مجمع عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران با حضور نمایندگان صاحبان سهام و بازرس قانونی و اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت برگزار شد. در این مجمع مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شرکت در سال 81 گفت: این شرکت از ادغام شرکت تهیه و تولید مواد اولیه فولاد ایران و شرکت سهامی کل معادن سابق تشکیل شده و توانسته همزمان با تغییر و تحول مربوط به طرح ادغام، مراحل تثبیت نظام مدیریت را طی کرده و به صورت یک بنگاه اقتصادی اداره شود.
   علی پالیزدار افزود: شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران سیاستهای مدیریتی خود را در دو قالب استراتژی رهاسازی و استراتژی تهاجمی به انجام رسانده و موفق شده است در این مدت 14 واحد تحت پوشش خود را به بخش خصوصی واگذار و 46 طرح توسعه‌ای را برنامه‌ریزی کند.
   وی گفت: در سال 81 فعالیتهایی در زمینه‌ اصلاح ساختارهای تولیدی، مالی، نیروی انسانی، اداری، آموزشی و دفاتر فنی انجام شده است.
   مدیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران خاطر نشان کرد که این شرکت ضمن کاهش تصدی‌گری و نیز کاهش دارایی‌های مازاد و راکد موفق به ارزیابی مجدد دارایی‌هایش شره است.
   وی از افزایش توان اکتشافی با مشارکت بخش خصوصی به عنوان بخش دیگری از موفقیت‌های شرکت در سال گذشته یاد کرد و افزود: استراتژی تولید و توسعه مواد و صنایع معدنی با توجه به مطالعات طرح جامع سنگ آهن، زغال‌سنگ، فسفات، طلا و شورابه‌ها تعیین شده است.

   مرجع: سایت معادن ایران

   مجمع عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران با حضور نمایندگان صاحبان سهام و بازرس قانونی و اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت برگزار شد. در این مجمع مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شرکت در سال 81 گفت: این شرکت از ادغام شرکت تهیه و تولید مواد اولیه فولاد ایران و شرکت سهامی کل معادن سابق تشکیل شده و توانسته همزمان با تغییر و تحول مربوط به طرح ادغام، مراحل تثبیت نظام مدیریت را طی کرده و به صورت یک بنگاه اقتصادی اداره شود. علی پالیزدار افزود: شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران سیاستهای مدیریتی خود را در دو قالب استراتژی رهاسازی و استراتژی تهاجمی به انجام رسانده و موفق شده است در این مدت 14 واحد تحت پوشش خود را به بخش خصوصی واگذار و 46 طرح توسعه‌ای را برنامه‌ریزی کند. وی گفت: در سال 81 فعالیتهایی در زمینه‌ اصلاح ساختارهای تولیدی، مالی، نیروی انسانی، اداری، آموزشی و دفاتر فنی انجام شده است. مدیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران خاطر نشان کرد که این شرکت ضمن کاهش تصدی‌گری و نیز کاهش دارایی‌های مازاد و راکد موفق به ارزیابی مجدد دارایی‌هایش شره است. وی از افزایش توان اکتشافی با مشارکت بخش خصوصی به عنوان بخش دیگری از موفقیت‌های شرکت در سال گذشته یاد کرد و افزود: استراتژی تولید و توسعه مواد و صنایع معدنی با توجه به مطالعات طرح جامع سنگ آهن، زغال‌سنگ، فسفات، طلا و شورابه‌ها تعیین شده است. مرجع: سایت معادن ایران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 242,284,734
تعداد بازدید امروز : 16,501
تعداد بازدید دیروز : 55,848
تعداد بازدید هفته : 183,763
تعداد بازدید این ماه : 583,840
آخرین به روزرسانی : 1399/09/11 00:25

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.