• افغانستان برای خرید تراکتور از ایران اعلام آمادگی کرد

   افغانستان برای خرید تراکتور از ایران اعلام آمادگی کرد

   افغانستان برای خرید تراکتور از ایران اعلام آمادگی کرد

   یک هیات سیاسی و اقتصادی دولت انتقالی اسلامی افغانستان از آمادگی این کشور برای خرید تراکتور از ایران خبر داد.
   آمادگی افغانستان برای خرید تراکتور از ایران در بازدید هیات سه نفره به سرپرستی احمد مشاهد سفیر کبیر افغانستان در تهران از مجتمع تراکتورسازیایران (تبریز) اعلام شد.
   در این بازدید همچنین تمایل کشور خود را برای خرید کامیونت موتورهای آب و برق و ماشین آلات آرد سازی از این مجتمع ابراز داشتند.
   به گفته علی سفیدیان مجتمع تراکتورسازی ایران ( تبریز) از انتدای امسال تا کن.ن 211 دستگاه انواع تراکتور در قالب کمکهای جمهوری اسلامی ایران به افغانستان و 11 دستگاه دیگر را به صورت فروش نقدی به این کشور صادر کرده است.
   وی پیش بینی کرد با توجه به تمایل افغانستان و نیاز این کشور به ماشین آلات کشاورزی تا پایان امسال 600 دستگاه انواع تراکتور و یکصد دستگاه کامیونت به افغانستان صادر شود.
   وی اظهار داشت قرار است هیات افغانستانی پس از بازدید از سایر مجموعه های صنعتی آذربایجان شرقی عصر پنجشنبه تفاهم نامه ای را در خصوص خرید محصولات صنعتی با مسوولان بازرگانی استان امضا کنند.
   وی تصریح کرد مجتمع تراکتورسازی ایران ( تبریز) آماده است در صورت تمایل افغانستان واحدهای مونتاژ تولید تراکتور و کامیونت را در این کشور راه اندازی کند.
   سفیدیان همچنین گفت مجتمع تراکتورسازی تبریز در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران که روز ششم خرداد ماه سال جاری (27 می) به مدت یک هفته در کابل برپا خواهد شد شرکت می کند.
   هیات سیاسی و اقتصادی افغانستان در مدت اقامت دو روزه خود در تبریز ضمن دیدار با مسوولان آذربایجان شرقی از چندین واحد صنعتی استان نیز بازدید می کنند.

   یک هیات سیاسی و اقتصادی دولت انتقالی اسلامی افغانستان از آمادگی این کشور برای خرید تراکتور از ایران خبر داد. آمادگی افغانستان برای خرید تراکتور از ایران در بازدید هیات سه نفره به سرپرستی احمد مشاهد سفیر کبیر افغانستان در تهران از مجتمع تراکتورسازیایران (تبریز) اعلام شد. در این بازدید همچنین تمایل کشور خود را برای خرید کامیونت موتورهای آب و برق و ماشین آلات آرد سازی از این مجتمع ابراز داشتند. به گفته علی سفیدیان مجتمع تراکتورسازی ایران ( تبریز) از انتدای امسال تا کن.ن 211 دستگاه انواع تراکتور در قالب کمکهای جمهوری اسلامی ایران به افغانستان و 11 دستگاه دیگر را به صورت فروش نقدی به این کشور صادر کرده است. وی پیش بینی کرد با توجه به تمایل افغانستان و نیاز این کشور به ماشین آلات کشاورزی تا پایان امسال 600 دستگاه انواع تراکتور و یکصد دستگاه کامیونت به افغانستان صادر شود. وی اظهار داشت قرار است هیات افغانستانی پس از بازدید از سایر مجموعه های صنعتی آذربایجان شرقی عصر پنجشنبه تفاهم نامه ای را در خصوص خرید محصولات صنعتی با مسوولان بازرگانی استان امضا کنند. وی تصریح کرد مجتمع تراکتورسازی ایران ( تبریز) آماده است در صورت تمایل افغانستان واحدهای مونتاژ تولید تراکتور و کامیونت را در این کشور راه اندازی کند. سفیدیان همچنین گفت مجتمع تراکتورسازی تبریز در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران که روز ششم خرداد ماه سال جاری (27 می) به مدت یک هفته در کابل برپا خواهد شد شرکت می کند. هیات سیاسی و اقتصادی افغانستان در مدت اقامت دو روزه خود در تبریز ضمن دیدار با مسوولان آذربایجان شرقی از چندین واحد صنعتی استان نیز بازدید می کنند.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 238,795,016
تعداد بازدید امروز : 33,942
تعداد بازدید دیروز : 43,879
تعداد بازدید هفته : 164,562
تعداد بازدید این ماه : 325,411
آخرین به روزرسانی : 1399/07/08 21:45

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.