• نمایشگاه اختصاصی صنعتی ایران در اردن برگزار می شود

   نمایشگاه اختصاصی صنعتی ایران در اردن برگزار می شود

   نمایشگاه اختصاصی صنعتی ایران در اردن برگزار می شود

   نمایشگاه اختصاصی محصولات و تولیدات واحدهای صنعتی و تولیدی جمهوری اسلامی ایران ،پنجم خرداد ماه آینده با حضور اسحاق جهانگیری وزیر صنایع و معادن کشورمان در اردن گشایش می یابد.
   مهدی علیان مسوول بخش اقتصادی سفارت جمهوری اسلامی ایران در امان افرود : در این نمایشگاه محصولات و تولیدات 13 واحد صنعتی ایرانی به مدت یک هفته در معرض دید و فروش علاقه مندان گذاشته می شود.
   وی از جمله محصولات ایرانی در این نمایشگاه را لوازم یدکی و قطعات خودرو،انواع لاستیک ،خشکبار ،زیور آلات ،لوازم تزیینی و مواد غذایی اعلام کرد.
   علیان گفت: همزمان با برپایی این نمایشگاه هفتمین کمیسیون مشترک ایران و کشور پادشاهی اردن به مدت سه روز برگزار خواهد شد.
   وی افزود : در این نشست از سوی مقامات عالی رتبه دو کشور توافقنامه های اقتصادی دو طرف در زمینه افزایش حجم مبادلات بازرگانی و فعالیتهای مشترک اقتصادی مورد بحث و پیگیری قرار می گیرد.
   علیان گفت: همچنین نمایشگاه فرش ایران ازتاریخ 28 اردیبهشت ماه جاری تا هفتم خرداد ماه آینده در هتل رویال امان برگزار خواهد شد.
   به گفته وی در این نمایشگاه انواع فرشهای دستباف و ماشینی جمهوری اسلامی ایران که علاقه مندان بسیار زیادی در اردن دارد ،در معرض دید و فروش قرار خواهد گرفت.

   نمایشگاه اختصاصی محصولات و تولیدات واحدهای صنعتی و تولیدی جمهوری اسلامی ایران ،پنجم خرداد ماه آینده با حضور اسحاق جهانگیری وزیر صنایع و معادن کشورمان در اردن گشایش می یابد. مهدی علیان مسوول بخش اقتصادی سفارت جمهوری اسلامی ایران در امان افرود : در این نمایشگاه محصولات و تولیدات 13 واحد صنعتی ایرانی به مدت یک هفته در معرض دید و فروش علاقه مندان گذاشته می شود. وی از جمله محصولات ایرانی در این نمایشگاه را لوازم یدکی و قطعات خودرو،انواع لاستیک ،خشکبار ،زیور آلات ،لوازم تزیینی و مواد غذایی اعلام کرد. علیان گفت: همزمان با برپایی این نمایشگاه هفتمین کمیسیون مشترک ایران و کشور پادشاهی اردن به مدت سه روز برگزار خواهد شد. وی افزود : در این نشست از سوی مقامات عالی رتبه دو کشور توافقنامه های اقتصادی دو طرف در زمینه افزایش حجم مبادلات بازرگانی و فعالیتهای مشترک اقتصادی مورد بحث و پیگیری قرار می گیرد. علیان گفت: همچنین نمایشگاه فرش ایران ازتاریخ 28 اردیبهشت ماه جاری تا هفتم خرداد ماه آینده در هتل رویال امان برگزار خواهد شد. به گفته وی در این نمایشگاه انواع فرشهای دستباف و ماشینی جمهوری اسلامی ایران که علاقه مندان بسیار زیادی در اردن دارد ،در معرض دید و فروش قرار خواهد گرفت.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 238,793,544
تعداد بازدید امروز : 32,470
تعداد بازدید دیروز : 43,879
تعداد بازدید هفته : 163,090
تعداد بازدید این ماه : 323,939
آخرین به روزرسانی : 1399/07/08 21:06

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.