• مهندس علیزاده: مجتمع مس سرچشمه سال پیش 143 هزار تن مس تولید کرد

   مهندس علیزاده: مجتمع مس سرچشمه سال پیش 143 هزار تن مس تولید کرد

   مهندس علیزاده: مجتمع مس سرچشمه سال پیش 143 هزار تن مس تولید کرد

   مراد علیزاده مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران با اشاره به توان و استعداد کارکنان این مجتمع که در سطح کشور به عنوان کارگر و کارمند نمونه مطرح هستند گفت با کوشش کارگران این مجموعه موفق شدیم در سال گذشته 143 هزارتن مس تولید کنیم و امیدواریم با بهره بردای از تعدادی از طرح های توسعه مس شامل فاز اول و دوم خاتون آباد و توسعه تغلیظ مجتمع مس سرچشمه و مس میدوک این رقم در سال جاری به 178 هزار تن برسد.
   مراد علیزاده با بیان اینکه ضریب افزایش دستمزد کارکنان در مجتمع مس سرچشمه بیش از سایر واحدهای تولیدی بوده است. اظهار داشت از سال 1379 طرح صرفه جویی و کاهش هزینه ها در این شرکت اجرا و آثار و برکات مثبت آن هم اکنون آشکار شده است. در این مراسم همچنین آزموده مدیر کل کار وامور اجتماعی استان کرمان طی سخنان کوتاهی با اشاره به اهمیت مقام کارگر در اسلام به بیان فعالیتهای انجام شده در خصوص بهبود وضعیت جامع کارگر استان پرداخت و اظهار امیدواری کرد با تصویب طرح بازنشستگی کارگران در مجلس شورای اسلامی بخشی از مشکلات این قشر حل شود.

   مرجع: سایت معادن ایران

   مراد علیزاده مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران با اشاره به توان و استعداد کارکنان این مجتمع که در سطح کشور به عنوان کارگر و کارمند نمونه مطرح هستند گفت با کوشش کارگران این مجموعه موفق شدیم در سال گذشته 143 هزارتن مس تولید کنیم و امیدواریم با بهره بردای از تعدادی از طرح های توسعه مس شامل فاز اول و دوم خاتون آباد و توسعه تغلیظ مجتمع مس سرچشمه و مس میدوک این رقم در سال جاری به 178 هزار تن برسد. مراد علیزاده با بیان اینکه ضریب افزایش دستمزد کارکنان در مجتمع مس سرچشمه بیش از سایر واحدهای تولیدی بوده است. اظهار داشت از سال 1379 طرح صرفه جویی و کاهش هزینه ها در این شرکت اجرا و آثار و برکات مثبت آن هم اکنون آشکار شده است. در این مراسم همچنین آزموده مدیر کل کار وامور اجتماعی استان کرمان طی سخنان کوتاهی با اشاره به اهمیت مقام کارگر در اسلام به بیان فعالیتهای انجام شده در خصوص بهبود وضعیت جامع کارگر استان پرداخت و اظهار امیدواری کرد با تصویب طرح بازنشستگی کارگران در مجلس شورای اسلامی بخشی از مشکلات این قشر حل شود. مرجع: سایت معادن ایران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 238,794,137
تعداد بازدید امروز : 33,063
تعداد بازدید دیروز : 43,879
تعداد بازدید هفته : 163,683
تعداد بازدید این ماه : 324,532
آخرین به روزرسانی : 1399/07/08 21:06

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.