• سرمایه گذاری های خارجی در ایران تضمین می شود

   سرمایه گذاری های خارجی در ایران تضمین می شود

   سرمایه گذاری های خارجی در ایران تضمین می شود

   سرمایه گذاری های خارجی در ایران با همکاری مؤسسه های بیمه ای بزرگ دنیا با استفاده از بیمه اتکایی تضمین می شود.
   محمد شریعتمداری وزیر بازرگانی در دیدار رئیس و اعضای اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان گفت: با مذاکرات صندوق توسعه ضمانت ایران و مؤسسه های بزرگ بیمه در اروپا از جمله بیمه هرمس در آلمان تلاش می کنیم سرمایه گذاری های خارجی در ایران را به صورت اتکایی تضمین کنیم.
   وی افزود: سرمایه گذاران اروپایی می توانند در نهایت امنیت اقتصادی فعالیت کنند و در صورت بروز هرگونه معضلی سرمایه شان از سوی مؤسسات بزرگ بیمه در اروپا تضمین می شود.
   شریعتمداری تأکید کرد: با تصویب قانون جدید تضمین و حمایت از سرمایه گذاری خارجی اصل و سود حاصل از سرمایه گذاری خارجی در کشور 100درصد تضمین و اجازه 100درصد سرمایه گذاری خارجی به آنان داده شده است.
   شریعتمداری با اشاره به امکانات و توانمندهای کشورمان در بخش های مختلف گفت: آلمان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون یکی از شرکای بزرگ تجاری جمهوری اسلامی ایران است و در خصوص مبادله کالا و خدمات فنی و مهندسی همکاری خوبی در سالهای اخیر با ایران داشته است.

   سرمایه گذاری های خارجی در ایران با همکاری مؤسسه های بیمه ای بزرگ دنیا با استفاده از بیمه اتکایی تضمین می شود. محمد شریعتمداری وزیر بازرگانی در دیدار رئیس و اعضای اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان گفت: با مذاکرات صندوق توسعه ضمانت ایران و مؤسسه های بزرگ بیمه در اروپا از جمله بیمه هرمس در آلمان تلاش می کنیم سرمایه گذاری های خارجی در ایران را به صورت اتکایی تضمین کنیم. وی افزود: سرمایه گذاران اروپایی می توانند در نهایت امنیت اقتصادی فعالیت کنند و در صورت بروز هرگونه معضلی سرمایه شان از سوی مؤسسات بزرگ بیمه در اروپا تضمین می شود. شریعتمداری تأکید کرد: با تصویب قانون جدید تضمین و حمایت از سرمایه گذاری خارجی اصل و سود حاصل از سرمایه گذاری خارجی در کشور 100درصد تضمین و اجازه 100درصد سرمایه گذاری خارجی به آنان داده شده است. شریعتمداری با اشاره به امکانات و توانمندهای کشورمان در بخش های مختلف گفت: آلمان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون یکی از شرکای بزرگ تجاری جمهوری اسلامی ایران است و در خصوص مبادله کالا و خدمات فنی و مهندسی همکاری خوبی در سالهای اخیر با ایران داشته است.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 245,507,701
تعداد بازدید امروز : 19,536
تعداد بازدید دیروز : 61,467
تعداد بازدید هفته : 81,003
تعداد بازدید این ماه : 1,380,459
آخرین به روزرسانی : 1399/10/28 03:56

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.