• احداث شهرک قطعه سازان خودرو در دماوند

   احداث شهرک قطعه سازان خودرو در دماوند

   احداث شهرک قطعه سازان خودرو در دماوند

   معاون برنامه ریزی و اداری مالی استانداری تهران، از احداث شهرک صنعتی خصوصی قطعه سازان خودرو در دماوند خبر داد.
   «عباس احمدی» در جلسه شورای صنعت استان تهران با اشاره به ضرورت ساماندهی صنایع و صفوف استان تهران، بر مشارکت بخش های غیردولتی در تقویت شهرک های صنعتی تاکید کرد.
   وی گفت: از 17 پلاک مصوب شهرک های صنعتی که برای انتقال صنایع آلاینده و مزاحم درنظر گرفته شده است، 8 شهرک آغاز به کار کرده که متاسفانه درصد پایینی از این صنایع آلاینده تاکنون به این شهرک ها منتقل شده اند.
   وی گفت: به منظور ساماندهی صنایع شرق تهران و جلوگیری از رشد بی رویه نواحی صنعتی، دوشهرک صنعتی در منطقه دماوند احداث خواهد شد.
   معاون استاندار تهران افزود: شورای صنعت با تصویب کلیات طرح احداث شهرک صنعتی خصوصی در منطقه بومهن به منظور استقرار صنایع وابسته به خودروسازی کشور، موافقت کرد و امید می رود تا پایان سال آینده از این طرح بهره برداری شود.
   احمدی با انتقاد از عملکرد برخی از سازمان های ذیربط در اعطای مجوز ساخت مجتمع و نواحی صنعتی با عنوان ساماندهی صنایع که عمدتاً صنایع جدید را دربرمی گیرند، تاکید کرد: اعطای هرگونه مجوز ساخت وساز نواحی صنعتی باید با هماهنگی شورای صنعت استان صورت گیرد.

   معاون برنامه ریزی و اداری مالی استانداری تهران، از احداث شهرک صنعتی خصوصی قطعه سازان خودرو در دماوند خبر داد. «عباس احمدی» در جلسه شورای صنعت استان تهران با اشاره به ضرورت ساماندهی صنایع و صفوف استان تهران، بر مشارکت بخش های غیردولتی در تقویت شهرک های صنعتی تاکید کرد. وی گفت: از 17 پلاک مصوب شهرک های صنعتی که برای انتقال صنایع آلاینده و مزاحم درنظر گرفته شده است، 8 شهرک آغاز به کار کرده که متاسفانه درصد پایینی از این صنایع آلاینده تاکنون به این شهرک ها منتقل شده اند. وی گفت: به منظور ساماندهی صنایع شرق تهران و جلوگیری از رشد بی رویه نواحی صنعتی، دوشهرک صنعتی در منطقه دماوند احداث خواهد شد. معاون استاندار تهران افزود: شورای صنعت با تصویب کلیات طرح احداث شهرک صنعتی خصوصی در منطقه بومهن به منظور استقرار صنایع وابسته به خودروسازی کشور، موافقت کرد و امید می رود تا پایان سال آینده از این طرح بهره برداری شود. احمدی با انتقاد از عملکرد برخی از سازمان های ذیربط در اعطای مجوز ساخت مجتمع و نواحی صنعتی با عنوان ساماندهی صنایع که عمدتاً صنایع جدید را دربرمی گیرند، تاکید کرد: اعطای هرگونه مجوز ساخت وساز نواحی صنعتی باید با هماهنگی شورای صنعت استان صورت گیرد.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 238,792,449
تعداد بازدید امروز : 31,375
تعداد بازدید دیروز : 43,879
تعداد بازدید هفته : 161,995
تعداد بازدید این ماه : 322,844
آخرین به روزرسانی : 1399/07/08 20:28

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.