• چهارمین دوره جشنواره ملی تجلیل از تلاشگران کیفیت کشور 4 دیماه برگزار می شود

   اختصاصی/

   چهارمین دوره جشنواره ملی تجلیل از تلاشگران کیفیت کشور 4 دیماه برگزار می شود

   چهارمین دوره جشنواره ملی تجلیل از تلاشگران کیفیت کشور 4 دیماه برگزار می شود

   مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت و دبیر جشنواره ملی تجلیل از تلاشگران کیفیت کشور گفت: چهارمین دوره جشنواره ملی تجلیل از تلاشگران کیفیت کشور با حضور رییس مجمع تشخیص مصلت نظام و وزیر صنعت، معدن و تجارت روز پنج شنبه 4 دی ماه سال جاری در سالن همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود.

   به گزارش شبکه اطلاع رسانی تولید وتجارت ایران (شاتا)؛ بهروز ریاحی  با اعلام این خبر، افزود : این جشنواره با هدف قدردانی از مدیران، کارشناسان و کارکنانی که در مسیر تحقق صنعت چشم‌انداز 20 ساله کشور و تعالی و سرآمدی میهن اسلامی تلاش می‌نمایند با حضور 700 نفر از مدیران و صاحب‌نظران حوزه کیفیت و سرآمد برگزار خواهد شد.
   وی در ادامه یادآور شد : دراین  مراسم از 13 نفر از مدیران و کارشناسان بخش‌های دولتی و غیردولتی با اهدای تندیس، نشان کیفیت و لوح تقدیر با حضور  آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رییس محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام تجلیل خواهد شد.  در مراسم  همچنین از 3 تن از خدمتگزاران بخش دولتی و 10 نفر از بخش غیردولتی تجلیل خواهد شد.
   مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود:  در این جشنواره برای اولین بار از تجارب 4 نفر از افراد برگزیده و تیم‌های بهبود کیفیت برای ارائه تجارب موفق آنان ارائه خواهد شد.
   چهارمین دوره جشنواره ملی تجلیل از تلاشگران کیفیت کشور  با مساعدت انجمن‌ها، تشکل‌ها و سازمان های دولتی و غیردولتی فعال در حوزه کیفیت و سرآمدی با هدف معرفی خدمتگزاران حوزه تولید و خدمات کشور همه ساله در دی ماه هر سال برگزار می شود و فرصتی را فراهم می‌آورد که کارشناسان و فارغ‌التحصیلان جوان کشور امکان الگوبرداری از این برگزیدگان را داشته باشند.


    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,543,994
تعداد بازدید امروز : 301
تعداد بازدید دیروز : 47,308
تعداد بازدید هفته : 89,899
تعداد بازدید این ماه : 739,797
آخرین به روزرسانی : 1399/04/22 23:46

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.