• پنجمین جلسه کارگروه تخصصی بهره وری بخش صنعت، معدن و تجارت برگزار شد

   اختصاصی/

   پنجمین جلسه کارگروه تخصصی بهره وری بخش صنعت، معدن و تجارت برگزار شد

   پنجمین جلسه کارگروه تخصصی بهره وری بخش صنعت، معدن و تجارت برگزار شد

   پنجمین جلسه کارگروه تخصصی بهره وری بخش صنعت، معدن و تجارت امروز در محل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد.

   به گزارش "شاتا" در این نشست که با حضور رئیس و اعضای کارگروه اعم از معاونان آموزش و پژوهش شرکتها و سازمان های ذیربط، اصناف و انجمن های تخصصی مربوطه برگزار شد ، گزارشی از چرخه بهره وری در این سازمان ارائه شد.
   نحوه اخذ گزارش و نظارت بر ارتقای بهره وری واحدهای صنعتی تابعه ایدرو، تجزیه و تحلیل این گزارشها و آمار و اطلاعات مربوط به بهره وری و رشد ارزش افزوده در شرکتهای تابعه ایدرو، از جمله موضوعات این گزارش بود.
   روند رشد سالانه بهره وری کل عوامل تولید در شرکتهای تابعه ایدرو، مقایسه شاخص های بهره وری در ایدرو و شرکتهای تابعه آن با کل صنعت کشور ازدیگر بخش های گزارش ارائه شده بود.
   در ادامه این جلسه، صفوی دبیر کارگروه تخصصی بهره وری وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: در جلسات گذشته از سازمانها خواسته شد برنامه های عملیاتی و اقدامات خود را در حوزه بهبود بهره‌وری به کارگروه ارائه دهند و همچنین دبیرخانه آماده است تا موارد و پیشنهادهای اعضا را برای گنجاندن در برنامه ششم توسعه دریافت نماید.
   وی افزود: هم اکنون چکیده اقداماتی که در حوزه بهره وری در بخش صنعت، معدن و تجارت برنامه ریزی و اجرا شده در اختیار اعضای کارگروه قرار گرفته است که نظرات اعضا می تواند تکمیل کننده اقدامات و برنامه‌ها باشد.
   صفوی همچنین با بیان اینکه انجمن ملی بهره وری و انجمن توسعه بهره وری حضور فعالی در کارگروه دارند از مشارکت و تلاش سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه بهره وری در این کارگروه قدردانی کرد.
   وی خاطرنشان کرد: مقتضی است اعضای کارگروه برنامه ها و فعالیت‌های خود را در حوزه بهره وری برای سال 1394 ارائه دهند.
   در این نشست، سه پیشنهاد برای گنجاندن در بودجه  سال آینده مورد بحث و بررسی اعضای کارگروه تخصصی بهره وری قرار گرفت و اعضا، نظرات و پیشنهادهای اصلاحی خود را در این خصوص ارائه کردند.همچنین مقرر شد جلسه بعدی کارگروه نیز در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شود.    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 234,101,497
تعداد بازدید امروز : 11,738
تعداد بازدید دیروز : 33,423
تعداد بازدید هفته : 213,951
تعداد بازدید این ماه : 583,098
آخرین به روزرسانی : 1399/03/15 08:51

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.