• ضرورت اتخاذ تمهیداتی برای افزایش تامین روغن نباتی مورد نیاز صنف و صنعت

   معاون امور صنایع میزبان انجمن صنایع روغن نباتی/قدردانی از اقدامات ستاد تنظیم بازار و انجمن صنفی روغن نباتی برای تامین نیاز روغن مورد نیاز خانوار

   معاون امور صنایع میزبان انجمن صنایع روغن نباتی/قدردانی از اقدامات ستاد تنظیم بازار و انجمن صنفی روغن نباتی برای تامین نیاز روغن مورد نیاز خانوار

   در نشست مشترک معاون امور صنایع وزارت صمت با انجمن صنایع روغن نباتی ضمن بررسی مهمترین چالش های پیش روی این صنعت ، تسریع در تامین ارز مورد نیاز برای واردات مواد اولیه ، مورد تاکید قرار گرفت.

   مهدی صادقی معاون امور صنایع وزارت صمت در این نشست مشترک با تاکید بر ضرورت تداوم تولید مناسب روغن مورد نیاز صنف و صنعت و خانوار ، ضمن قدردانی سریع از اقدمات دولت و انجمن صنفی روغن نباتی برای تامین نیاز بازار در ماه اخیر، خواستار اتخاذ تمهیداتی برای افزایش ذخایر مورد نیاز صنایع روغن نباتی شد.

   وی با تشریح وضعیت تولید روغن در سال جاری و مقایسه آن با سال گذشته افزود: روند تولید با توجه به آمارهای اعلامی مناسب بوده و بازار نباید با کمبودی مواجه باشد.

   معاون امور صنایع وزارت صمت ضرورت تامین مواد اولیه مورد نیاز این صنعت را که از مهمترین دغدغه های تولیدکنندگان در این بخش بود را مورد تاکید قرارداد و مقرر شد پیشنهادات این تشکل تخصصی برای تامین مواد اولیه و تامین ارز مورد نیاز برای واردات روغن خام مورد بررسی قرار گیرد.

   گفتنی است در این نشست که با حضور نمایندگانی از انجمن صنایع روغن نباتی برگزار شد،علاوه بر تاکید بر ضرورت تامین مواد اولیه و اتخاذ تمهیداتی برای تامین ارز از سوی بانک مرکزی، موضوعات مربوط به حمل ونقل مواد اولیه از بنادر جنوبی نیز مورد بررسی قرار گرفت وراهکارهای لازم در تماس تلفنی با رییس محترم سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در راستای تسریع درانتقال مواد اولیه به واحدهای تولید کننده روغن نباتی صورت گرفت.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 242,284,916
تعداد بازدید امروز : 16,683
تعداد بازدید دیروز : 55,848
تعداد بازدید هفته : 183,945
تعداد بازدید این ماه : 584,022
آخرین به روزرسانی : 1399/09/11 00:25

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.