X
دوشنبه, ۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۶ ۱۶۵
چچ
افزایش حدود 15 درصدی نظارت‌ها بر بازار در 4 ماهه امسال/ افزایش 4 برابری برخورد با جرایم و تخلفات بازار

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی اعلام کرد:

افزایش حدود 15 درصدی نظارت‌ها بر بازار در 4 ماهه امسال/ افزایش 4 برابری برخورد با جرایم و تخلفات بازار

معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در حاشیه چهارمین نشست شورای نظارت و رصد بازار در گفتگو با خبرنگاران، بیان کرد: نظارت‌ها بر بازار در 4 ماهه 1399 نسبت به 4 ماهه 1398 حدود 15 درصد افزایش داشته است.

به گزارش شاتا، جمال انصاری با بیان این مطلب، افزود: اعداد و آمار کلی سازمان تعزیرات حکومتی در کنار سازمان های مرتبط مانند سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، اتحادیه ها، اصناف و مراجع قضایی نشان می دهد که علیرغم محدویت های به وجود آمده بر اثر شیوع بیماری کرونا برای نظارت‌های فیزیکی در بازار اما حدود 15 درصد در همین 4 ماهه امسال نظارت‌ها ارتقاء یافته است.

وی تصریح کرد: رویکرد سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در حوزه نظارت، کنترل و برخوردهای تشدیدی از حدود دو سال و نیم گذشته همواره تداوم داشته است و اقتضای شرایط فعلی به واسطه شیوع کرونا می طلبد که نظارت ها میدانی تر و مبتنی بر مطالبات مردم باشد.

افزایش 4 برابری برخورد با جرایم و تخلفات بازار

معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در ادامه گفت: در همین شرایط در زمینه برخورد با جرایم و تخلفات حوزه بازار با تمرکز بر احتکار، عدم اعلام موجودی و اختفای کالا در 4 ماهه امسال حدود 20 برابر نسبت به چهار ماهه 1398 افزایش داشته ایم که نشانگر عزم جدی سازمان تعزیرات حکومتی در حوزه مداخله و نظارت بر بازار است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 5.8591213226318
Query time: 5.1564480463664