• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها
  •  
  • فهرست اخبار
   وزیر صنعت، معدن وتجارت :
   وزیر صنعت،معدن و تجارت در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: طرح رونق تولید در سال گذشته با کیفیت مطلوبی اجرا شد و نظارت های لازم در این زمینه وجود دارد همچنین شرط استفاده از وام رونق تولید در سال جاری ...
   وزیر صنعت،معدن و تجارت در روز ملی صنعت و معدن اعلام کرد:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال علاوه بر طرح رونق تولید و احیای واحدهای صنعتی و معدنی، حمایت از اصناف تولیدی و خدماتی و نوسازی صنایع کشور نیز در دستور کار وزارت صنعت،معدن و تجارت قرار دارد.
   رییس ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن خبر داد:
   رییس ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن زمینه اصلی برنامه روز ملی صنعت و معدن را اقتصاد مقاومتی با تاکید بر تولید و اشتغال و حمایت از کالای ایرانی دانست و از ارایه کارنامه بخش صنعت و معدن دولت یازدهم ...
   وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت ساخت ماشین آلات بسته بندی و پکینگ مواد غذایی یکی از برنامه های مهم شرکت صنعتی پدیده عرش نوین در آینده دانست و گفت: محصولات این واحد تولیدی برای صنعت مواد غذایی کشور مورد نیاز ...
   با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   شرکت پدیده عرش نوین در سفر معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان گیلان در روز پنج شنبه مورد افتتاح قرار می گیرد.
   از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت؛
   طی حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت، رضا رحمانی مسئول تدوین واجرای برنامه های اجرایی بسته های رونق تولید و اشتغال شد.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت از آغاز عملیات اجرایی شهرک پوشاک با مشارکت چینی ها به زودی خبر داد و گفت:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت از آغاز عملیات اجرایی شهرک پوشاک با مشارکت چینی ها به زودی خبر داد و گفت: پروژه فروکروم کرمان نیز با سرمایه گذاری چینی ها به زودی افتتاح می شود.
   مهندس نعمت زاده در مراسم معارفه مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات :
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات چشم و گوش نظام و وزارت صنعت، معدن وتجارت محسوب می شوند و می بایست افرادی که به این دفتر مراجعه می کنند با رضایت کامل از این دفتر ...
   مهندس نعمت زاده :
   وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت : ما برای ده سال آینده برنامه راهبردی صنایع دریایی را تهیه کردیم و با یک سال نیم کار و با مشورت و نظر خواهی این سند منتشر شده است.
   وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت در مراسم تقدیر از شرکت کشتی سازی امیدان ساحل پارسیان :
   وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت گفت : با وجود تاکیدات رهبر در استفاده از تولیدات ملی و ایجاد اشتغال برای جوانان ، باید با توجه به توان داخلی، مدیران موارد مورد نیاز خود را در داخل کشور تامین کنند.

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

8809944

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

ساعت کار 8 الی 16

کد پستی :

1599691379

تلفن :

43606

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 195,177,976
تعداد بازدید امروز : 24,660
تعداد بازدید دیروز : 32,795
تعداد بازدید هفته : 118,834
تعداد بازدید این ماه : 92,516
آخرین به روزرسانی : 18:31  1396/05/03

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.