• ابلاغ معاون امور صنایع به نهادهای دولتی و خصوصی برای ایجاد نمایشگاه های دائمی داخلی سازی نیازهای خارجی/ توسعه ساخت داخل با همت متخصصان ایرانی

   ابلاغ معاون امور صنایع به نهادهای دولتی و خصوصی برای ایجاد نمایشگاه های دائمی داخلی سازی نیازهای خارجی/ توسعه ساخت داخل با همت متخصصان ایرانی

   معاون امور صنایع وزارت صنعت ، معدن وتجارت طی ابلاغی به نهادهای دولتی و خصوصی خواستار ایجاد نمایشگاه های دائمی داخلی سازی نیازهای خارجی بامحوریت توسعه ساخت داخل با همت متخصصان ایرانی شد.

   فرشاد مقیمی که به تازگی از سوی وزیر صنعت، معدن وتجارت نظارت بر اجرای توسعه ساخت داخل را برعهده دارد، در این خصوص اظهار کرد: با توجه به اهمیت و ضرورت توسعه ساخت داخل در تمامی صنایع و رشته فعالیت­ها ضروری است تا نمایشگاه دائمی نیازمندی های هر صنعت در شرکتهای بزرگ و برخی نهادها و دستگاه ها به ویژه نمایشگاه بین المللی و... ایجاد شود تا با مراجعه واحدهایی که امکان داخلی سازی آن نیازمندی ها را دارند، زمینه بررسی موضوع و توسعه ساخت داخل فراهم شود.

   معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت با اشاره به مکاتبه با صنایع بزرگ خاطر نشان کرد: در تمامی نمایشگاه هائی که برگزار می شود باید بخشی از این نمایشگاه به ارائه نیازمندی های مرتبطی که باید داخلی سازی شوند، اختصاص داده شود، تا از این طریق بسترهای توسعه داخلی سازی با همت متخصصان ایرانی فراهم شود.

   مقیمی برگزاری تورهای صنعتی و سوق کارآفرینان به بازدید از نمایشگاه نیازها و توانمندی ها را در تحقق این هدف استراتژیک موثر برشمرد وگفت:استفاده از ظرفیت ارتباط بین پیمانکاران صنایع کوچک و بزرگ (موضوع پروژه SPX) در تسریع داخلی سازی نیازهای خارجی و شناسایی توانمندی ها بسیار موثر است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 220,958,208
تعداد بازدید امروز : 2,621
تعداد بازدید دیروز : 34,398
تعداد بازدید هفته : 82,030
تعداد بازدید این ماه : 1,092,882
آخرین به روزرسانی : 21:51  1398/03/26

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.