• بازدید دکتر قبادیان از صنایع فولاد استان اصفهان

   بازدید دکتر قبادیان از صنایع فولاد استان اصفهان

   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت طی سفری به اصفهان از مجموعه بزرگ فولادی کشور در این استان بازدید کرد.

   به گزارش واحد خبر معاونت آموزش ،پژوهش وفناوری، دکتر برات قبادیان روز چهارشنبه از خطوط تولید کار خانه ذوب آهن و فولاد مبارکه بازدید کرد و در جریان آخرین برنامه ها وطرح های این حوزه قرار گرفت.

   دکتر قبادیان در این دیدار با تقدیر از اقدامات صورت گرفته در مجموعه های فولادی با تأکید بر لزوم افزایش توجه به واحد تحقیق و توسعه گفت: امروز واحد های تحقیق و توسعه جز لاینفک صنایع دنیا هستند و هر صنعتی که بخواهد زنده بماند باید توجه ویژه ای به واحد تحقیق و توسعه خود داشته باشد.
   وی افزود: صنایع ماهیتا نیاز دارند تا با توسعه تکنولوژی های خود هزینه های تولید را کاهش داده و تولید را رقابت پذیر کنند و این کاری هست که رقبای بزرگ ما با کمک واحد های تحقیق و توسعه انجام می‌دهند و در واقع دلیل اصلی موفقیت شرکتهای بزرگ در کشورهای توسعه یافته توجه وارتقای جایگاه واحدهای تحقیق وتوسعه می باشد.
   وی با بیان اینکه موفقیت های چشمگیر کشور در حوزه هایی نظیر صنعت هسته ای، صنایع دفاعی ونانو تکنولوژی حاکی از ان است که هر کجا که عزم واراده وسرمایه کذاری کرده ایم موفق بوده ایم گفت : طبیعتا با چنین عزمی در حوزه هایی مانند صنایع سنگین،فولاد،صنایع خودروسازی ودیگر صنایع نیز قطعا می توانیم موفق باشیم والبته این امر نیازمند تغییر رویکرد و تغییر پارادایم مدیریت این صنایع است.
   گفتنی است دکتر قبادیان در ادامه حضور خود در اصفهان از شرکت صنایع زرین خودرو اصفهان نیزبازدید و از نزدیک با دستاوردها ومحصولات این شرکت اشنا شد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 220,013,558
تعداد بازدید امروز : 6,187
تعداد بازدید دیروز : 39,027
تعداد بازدید هفته : 6,187
تعداد بازدید این ماه : 148,232
آخرین به روزرسانی : 11:14  1398/03/03

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.