• معاون وزیر صنعت خبر داد؛

   اختصاص ۳ هزار میلیارد تومان برای اجرای طرح «تاپ» در بودجه سال ۹۷

   اختصاص ۳ هزار میلیارد تومان برای اجرای طرح «تاپ» در بودجه سال ۹۷

   خرم‌آباد- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از اختصاص سه هزار میلیارد تومان برای اجرای طرح «تاپ» در بودجه سال ۹۷ خبر داد.

   به گزارش خبرنگار مهر، برات قبادیان در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به اجرای طرح «تاپ» از وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: این طرح، طرحی مبتنی بر دانش، اساتید دانشگاهی، فکر دانشمندان و ... بوده که باید تمام فعالیت‌های جامعه به این طرح سوق دهیم.

   وی با تأکید بر ضرورت استفاده از علم در کسب‌وکارها، ارائه خدمات به مردم و توسعه کشور عنوان کرد: در این راستا از ظرفیت دانشجویان مقطع کارشناسی، ارشد و دکتری در بنگاه‌های اقتصادی کشور استفاده می‌شود.

   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به ظرفیت علم و دانش دانشجویان این مقاطع درزمینهٔ های مختلف صنعت، کشاورزی، تجارت، خدمات و ... در واحدهای اقتصادی تصریح کرد: در حال حاضر پایان‌نامه‌های دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری در کشور مبتنی بر حل مسئله و تقاضای جامعه نیست.

   قبادیان بابیان اینکه در این راستا این تصمیم اتخاذشده که پایان‌نامه‌های این دانشجویان مبتنی بر نیاز جامعه و همچنین واحدهای اقتصادی باشد گفت: در این راستا اجرای طرح «تاپ» که در قالب آن از ظرفیت دانشجویان و همچنین علم دانش آن‌ها در واحدهای اقتصادی استفاده می‌شود و به‌نوعی زمینه برای اشتغال آن‌ها نیز فراهم می‌شود.

   وی با اشاره به اجرای طرح‌های تحقیق و توسعه واحدهای اقتصادی کشور در قالب این طرح بیان داشت: درمجموع در قالب این طرح ۹۸ هزار واحد اقتصادی کشور دارای طرح «آرندی» و تحقیق و توسعه می‌شوند.

   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از اختصاص دو هزار و ۵۰۰ تا سه هزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح «تاپ» در قالب بودجه سال ۹۷ خبر داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 220,110,865
تعداد بازدید امروز : 2,760
تعداد بازدید دیروز : 46,304
تعداد بازدید هفته : 103,494
تعداد بازدید این ماه : 245,539
آخرین به روزرسانی : 18:44  1398/03/05

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.