• در قالب تفاهم نامه ای از سوی دانشگاه آزاد اسلامی صورت می گیرد

   اجرای 2 میلیون نفر-ساعت آموزش های مهارتی کاربردی در وزارت صنعت، معدن و تجارت

   اجرای 2 میلیون نفر-ساعت آموزش های مهارتی کاربردی در وزارت صنعت، معدن و تجارت

   به منظور برگزاری دوره های آموزشی مهارتی – کاربردی ویژه مخاطبان وزارت صنعت، معدن و تجارت، جلسه ای با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی و معاون آموزش پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در این جلسه دکتر پورعباس معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه تاکید کرد: پروژه های صنعتی در حوزه های نفت، پتروشیمی و حفاری در قالب پایان‌نامه های تحصیلات تکمیلی دانشگاه و به صورت مشترک با وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت انجام شود.

   دکتر قبادیان معاون آموزش پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز خواستار مشارکت و همکاری دانشگاه آزاد اسلامی در طرح ملی توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار (تاپ) که حدود 7 ماه از شروع مطالعات آن می گذرد، شد.

   همچنین در این جلسه تصمیم‌هایی درخصوص چگونگی برگزاری دوره های آموزشی مهارتی – کاربردی ویژه مخاطبان وزارت صنعت، معدن و تجارت اتخاذ شد و مقرر شد با توجه به اینکه 2 میلیون نفر- ساعت آموزش های کاربردی از مجموع 11 میلیون- نفر ساعت موردنیاز وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت در سال 96 به دانشگاه آزاد اسلامی اختصاص یافته بود، در سال 97 نیز همان میزان آموزش برای دانشگاه حفظ شود.

   همچنین مقرر شد 500هزار نفر- ساعت آموزش های کاربردی تخصصی از نیازسنجی تا اجرا و ارزشیابی برعهده دانشگاه آزاد اسلامی باشد.

   بر مبنای این گزارش پس از بحث و بررسی در این جلسه، برنامه‌ریزی و همکاری برای اجرای 1/5 میلیون نفر -ساعت دیگر در سال 97 توسط دانشگاه آزاد اسلامی براساس برنامه و نیازسنجی اعلامی از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت اجرا خواهد شد.

   همچنین از سوی دانشگاه آزاد اسلامی نظراتی درخصوص بازنگری برنامه جامع آموزش در بخش صنعت، معدن و تجارت ارائه شد که مورد استقبال مسئولان وزارتخانه قرار گرفت.

   در جلسه مذکور با توجه به تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی با اپراتور همراه اول، مذاکراتی درخصوص اجرای آموزش های الکترونیکی برای مخاطبان وزارت صنعت، معدن و تجارت انجام و مقرر شد این موضوع در سال آتی بررسی شود.

   لازم به ذکر است در این جلسه دکتر حسینی مدیرکل دفتر توانمندسازی و مهارت های کاربردی دانشگاه آزاد اسلامی ، جواد مهربان مدیر همکاری های برون سازمانی دانشگاه آزاد اسلامی و برخی از مسئولین دانشگاه و وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88809944

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 210,442,849
تعداد بازدید امروز : 21,181
تعداد بازدید دیروز : 30,212
تعداد بازدید هفته : 252,989
تعداد بازدید این ماه : 974,641
آخرین به روزرسانی : 16:28  1397/07/27

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.

Page created in 2.4833159446716 seconds.
memoryUsage : 49319Kb