• قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تولید و معاون طرح و برنامه خبر داد :

   قائم مقام وزیردر امورتولید و معاون طرح و برنامه گفت: ۱۰ هزار میلیارد تومان برای نوسازی واحدهای تولیدی اختصاص می‌یابد.

   قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تولید و معاون طرح و برنامه خبر داد: ابلاغ دستورالعمل جدید برای اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی/ نوسازی ۵ هزار واحد تولیدی
   قائم مقام وزیردر امورتولید و معاون طرح و برنامه گفت: ۱۰ هزارمیلیاردتومان برای نوسازی واحدهای تولیدی اختصاص می‌یابد

   به گزارش شاتا، رضا رحمانی با اشاره به ضرورت نوسازی و بازسازی صنایع کشور گفت: به پیشنهاد وزارت صنعت، معدن و تجارت و تصویب ستاد اقتصاد مقاومتی 10 هزار میلیارد تومان به واحدهای تولیدی اختصاص می‌یابد تا دستگاه‌های فرسوده جای خود را به دستگاه های جدید بدهد.
     وی افزود: این تسهیلات یک بخش ارزی هم خواهد داشت که در تلاش هستیم تا از طریق صندوق توسعه ملی تامین شود و در اختیار واحدهای تولیدی قرار گیرد. بر اساس برنامه ریزی‌ها پیش بینی می‌شود 5000 واحد تولیدی با این تسهیلات نوسازی شود؛ هر واحدی که نیازمند باشد و از هر رشته صنعتی، می‌تواند از این تسهیلات استفاده کند.
   قائم مقام وزیر و معاون طرح و برنامه صنعت معدن و تجارت تصریح کرد: دستورالعمل پرداخت این تسهیلات به همه استان‌ها ابلاغ شده و مشخص است که هر استان چه میزان از این تسهیلات دریافت خواهد کرد.
   وی گفت: واحدهای تولیدی بر اساس مولفه‌هایی که مشخص شده اولویت بندی می‌شوند. مثلا واحدهای آلاینده و یا انرژی بر در اولویت خواهند بود و سازمان صنعت معدن و تجارت هر استان، واحدهای واجد شرایط را انتخاب خواهد کرد.
     قائم مقام وزیر و معاون طرح و برنامه صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده که تسهیلات نوسازی فقط به سمت واحدهای بزرگ نرود و سهم واحدهای کوچک و متوسط هم دیده شده است.
   رحمانی گفت: رقم 10 هزار میلیارد تومان را بانک مرکزی تامین کرده و دستورالعمل نوسازی واحدهای تولیدی هم به همه استان‌ها ابلاغ و آماده پرداخت است. وی در پایان ابراز امیدواری کرد که این تسهیلات بتواند در رونق تولید و افزایش اشتغال و رقابت پذیری کالای ایرانی با محصولات خارجی موثر باشد.

    

    

    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88809944

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 210,623,578
تعداد بازدید امروز : 9,835
تعداد بازدید دیروز : 43,605
تعداد بازدید هفته : 173,735
تعداد بازدید این ماه : 53,440
آخرین به روزرسانی : 21:57  1397/08/01

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.

Page created in 2.7615039348602 seconds.
memoryUsage : 49353Kb