• تاریخ خبر: ۲۲ دی ۱۳۹۵
   زمان خبر: 15:43
   تعداد بازدید: ۲۱۰
   مهندس نعمت زاده :

   آیت‌الله هاشمی از تخریب‌ها و تهمت‌ها گذشت کرد

   وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به ویژگی‌های خاص مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی (ره) گفت: ایشان همواره به خاطر مصلحت کشور و مردم از تهمت‌ها و تخریب‌ها گذشت می‌کرد.
   آیت‌الله هاشمی از تخریب‌ها و تهمت‌ها گذشت کرد

   به گزارش "شاتا" محمدرضا نعمت‌زاده که در دوره ریاست جمهوری آیت‌الله هاشمی رفسنجانی (ره) به عنوان وزیر صنایع مشغول به کار بود، در مورد شخصیت این یار دیرین امام و انقلاب و رهبری گفت: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی (ره) مرد توسعه بود و یکی از ویژگی‌های زیبای ایشان این بود که وقتی به حرف حق می‌رسید برای دفاع از آن ایستادگی می‌کرد و هزینه می‌داد.

   وی با اشاره به این‌که آیت‌الله هاشمی رفسنجانی (ره) همواره به وزرا اختیار عمل می‌داد، افزود: ایشان به معنای واقعی سعی کرد خصوصی‌سازی را در کشور پیاده‌ کند.

   وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر این‌که همواره اولویت اصلی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی (ره) مصلحت کشور بود، بیان کرد: به خاطر همین مصلحت‌اندیشی در مورد جامعه و مردم، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی (ره) همواره در مقابل تخریب‌ها و تهمت‌ها گذشت می‌کرد.

   نعمت‌زاده همچنین در مورد آخرین جلسه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی (ره) در بخش صنعت، معدن و تجارت نیز یادآوری کرد: ایشان در اجلاس مربوط به معدن و صنایع معدنی شرکت و سخنرانی کردند و نیز در ارتباط با سیاست‌های کلی بخش معدن اظهارنظر نموده و خواستار توجه و کمک به این بخش شدند.
    

   اشتراک گذاری در فارس توییتر   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در افسران اشتراک گذاری در google+ اشتراک گذاری در telegram

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

8809944

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

ساعت کار 8 الی 16

کد پستی :

1599691379

تلفن :

43606

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 192,821,539
تعداد بازدید امروز : 8,982
تعداد بازدید دیروز : 16,215
تعداد بازدید هفته : 40,275
تعداد بازدید این ماه : 57,901
آخرین به روزرسانی : 10:03  1396/02/04

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.