• تاریخ خبر: ۲۳ آذر ۱۳۹۵
   زمان خبر: 11:33
   منبع: دفتر حمایت از مالکیت صنعتی
   تعداد بازدید: ۲۱۷

   اهواز میزبان پنجمین نشست گفت‌وگوی انرژی

   پنجمین نشست گفت و گوهای انرژی سازمان توسعه صنعتی ملل متحد با مشارکت دفتر حمایت از مالکیت صنعتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان، دوشنبه (29 آذرماه) در اهواز برگزار می شود.
   اهواز میزبان پنجمین نشست گفت‌وگوی انرژی
   بررسی نقش آموزش، فرهنگ سازی و تغییر نگرش در بهره‌وری انرژی ایران موضوع این نشست علمی است که با حضور مدیران و کارشناسان ارشد بهره وری انرژی و بهداشت و محیط زیست از ساعت ۹دوشنبه در سالن اجتماعات سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان برگزار می شود.
    مهندس اریک گوربرگ، مشاور بین المللی سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (UNIDO)، مهندس نسیم شکاری، هماهنگ کننده پروژه سازمان توسعه صنعتی ملل متحد، مهندس میرصالحی، مدیر دفتر حمایت از مالکیت صنعتی وزارت صنعت، معدن و تجارت و دکتر شیما شکیبا، استاد روانشناسی از سخنرانان این سمینار یک روزه خواهند بود.
    
   پروژه «بهره‌وری انرژی در صنایع انرژی‌بر» توسط تسهیلات محیط زیست جهانی (GEF)، در شاخه «تغییرات آب و هوایی» حمایت مالی شده و توسط سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (UNIDO) به عنوان کارگزار اجرایی GEF در ایران و شرکت بهینه سازی مصرف سوخت (IFCO) به عنوان همکار اجرایی دولتی، در دست اجراست. مراحل اجرایی این پروژه از سال 2012 با بودجه ای بالغ بر بیست میلیون و ششصد هزار دلار شروع شده و تا سال 2017 ادامه خواهد داشت.

   پیشبرد و ارتقای بهره‌وری انرژی در پنج صنعت کلیدی کشور (آهن و فولاد، پتروشیمی، پالایشگاه، سیمان و آجر) با توسعه یک چارچوب ملی برای استانداردهای سیستم مدیریت انرژی، کمک به ظرفیت‌سازی از طریق آموزش، مطالعات محک‌زنی انرژی و شناساندن تکنولوژی‌های بر‌تر به صنایع از مهمترین اهداف این طرح ملی است. 

   اشتراک گذاری در فارس توییتر   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در افسران اشتراک گذاری در google+ اشتراک گذاری در telegram

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

8809944

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

ساعت کار 8 الی 16

کد پستی :

1599691379

تلفن :

43606

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 192,833,770
تعداد بازدید امروز : 1,696
تعداد بازدید دیروز : 19,517
تعداد بازدید هفته : 52,506
تعداد بازدید این ماه : 70,132
آخرین به روزرسانی : 03:10  1396/02/05

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.