• تاریخ خبر: ۱۹ مهر ۱۳۹۵
   زمان خبر: 11:23
   تعداد بازدید: ۲۶۹۶

   رونمایی از نرم افزار تلفن همراه شاتا نیوز

   با اعلام دبیر کارگروه توسعه خدمات الکترونیک، در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات بهتر به ذینفعان وزارت صنعت معدن و تجارت دومین...
   رونمایی از نرم افزار تلفن همراه شاتا نیوز

    با اعلام دبیر کارگروه توسعه خدمات الکترونیک، در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات بهتر به ذینفعان وزارت صنعت معدن و تجارت دومین برنامه کاربردی تلفن همراه (Application) این وزارتخانه به بهره برداری رسید.

   رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت صنعت، معدن وتجارت با بیان اینکه طی سال 94 نخسین برنامه کاربردی تلفن همراه  وزارت جهت نصب برروی تلفن همراه با عنوان"نرم افزار اطلاع رسانی خدمات" معرفی و منتشر گردید، افزود : این وزارتخانه پیاده سازی کامل دولت الکترونیک و در امتداد آن دولت همراه را به عنوان یکی از برنامه های اصلی خود قرارداده است . مصاحب نیا خاطرنشان نمود راه اندازی نرم افزار کاربردی تلفن همراه (APP) "شاتا نیوز" گام دیگری در جهت تحقق این هدف بوده و در آینده سایر خدمات نیز از طریق تلفن همراه قابل ارائه خواهد بود.

           گفتنی است علاقمندان به دریافت اپلیکیشن شاتانیوز می تواند با مراجعه به App Store برای گوشی های آیفون و Play Store برای گوشی های اندروید، نسبت به دریافت و نصب آن اقدام نموده و به راحتی از اخبار و اطلاعات رسمی صنعت ، معدن و تجارت مطلع شوند .

   اشتراک گذاری در فارس توییتر   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در افسران اشتراک گذاری در google+ اشتراک گذاری در telegram

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88809944

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

ساعت کار 8 الی 16

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 197,105,693
تعداد بازدید امروز : 4,303
تعداد بازدید دیروز : 31,657
تعداد بازدید هفته : 69,062
تعداد بازدید این ماه : 69,062
آخرین به روزرسانی : 00:29  1396/07/03

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.